MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Apolonia dhe Bylis minimizojne shanset !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Apolonia dhe Bylis minimizojne shanset ! Empty
MesazhTitulli: Apolonia dhe Bylis minimizojne shanset !   Apolonia dhe Bylis minimizojne shanset ! Icon_minitimeTue Apr 14, 2009 3:17 pm

Apolonia, pas humbjes se ne Lushnje i ka minimizuar ndjeshem shanset per te qendruar kete vit, mes me te mirave te Kategorise Superiore. Fieraket kane disa ndeshje qe nuk shenojne dhe dje goli i vetem qe realizuan nuk pati efekt, pasi Lushnja fitoi ne fund, duke i shpetuar per momentin zones se ftohte. Nje tjeter skuader qe rrezikon renien Bylisi, ne Ballsh, pas barazimit me Flamurtarin, i ka humbur po ashtu shpresat per te qendruar, kur kampionati i mbeten edhe gjashte jave, nga perfundimi

koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Apolonia dhe Bylis minimizojne shanset ! Empty
MesazhTitulli: Re: Apolonia dhe Bylis minimizojne shanset !   Apolonia dhe Bylis minimizojne shanset ! Icon_minitimeTue Apr 14, 2009 3:17 pm

forza djemet e lushnjes , se me duket se do shpetojme nga renia !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

Apolonia dhe Bylis minimizojne shanset ! Empty
MesazhTitulli: Apolonia dhe Bylis minimizojne shanset !   Apolonia dhe Bylis minimizojne shanset ! Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 11:23 am

Dikur ishim teper krenar, se kishim arritur majat me te larta ne futbollin shqiptare, ndersa ketu e disa vite shpresojme dhe urojme mos renien nga kategoria, forca dhe kthim ne identitet, sic i ka hije futbollit lushnjare.......

eeeee eeeee eeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Lushnja.com
Sponsored content
Apolonia dhe Bylis minimizojne shanset ! Empty
MesazhTitulli: Re: Apolonia dhe Bylis minimizojne shanset !   Apolonia dhe Bylis minimizojne shanset ! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Apolonia dhe Bylis minimizojne shanset !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions