MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lushnja ringjitet ne superiore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Lushnja ringjitet ne superiore Empty
MesazhTitulli: Lushnja ringjitet ne superiore   Lushnja ringjitet ne superiore Icon_minitimeThu May 29, 2008 4:54 pm

Lushnja ringjitet ne superiore Alb-kf11
Ekipi i futbollit te Lushnjes do te rikthehet serisht ne ligen superiore. Lushnja ka mundur ne ndeshjen Play Of me penallti Kastriotin, duke sjelle keshtu mundesine e ngjitjes ne kategorine superiore. Lushnja prej nje viti drejtohet nga ish futbollisti Artan Bano
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Esmerja

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 34

Lushnja ringjitet ne superiore Empty
MesazhTitulli: Re: Lushnja ringjitet ne superiore   Lushnja ringjitet ne superiore Icon_minitimeThu May 29, 2008 7:32 pm

forza lushnja , tani duhet te fitojm kampionatin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
P.I.FIN

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

Lushnja ringjitet ne superiore Empty
MesazhTitulli: Re: Lushnja ringjitet ne superiore   Lushnja ringjitet ne superiore Icon_minitimeFri May 30, 2008 1:21 am

URIME LUSHNJA,,,,,,,SUKSESE,,,,,,,,

VETEM KUJDES ME SHKUMBININ........... Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni822
VizitorLushnja ringjitet ne superiore Empty
MesazhTitulli: Re: Lushnja ringjitet ne superiore   Lushnja ringjitet ne superiore Icon_minitimeFri May 30, 2008 5:05 am

urime traktorit per hyrjen ne kategorine e pare dhe shoku po pati mundesi te vesh no nje video nga ndeshja me krujen.Gjithmone brenda mundesive se kam shume kohe qe nuk e shoh lushnjen. respekte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Lushnja ringjitet ne superiore Empty
MesazhTitulli: Re: Lushnja ringjitet ne superiore   Lushnja ringjitet ne superiore Icon_minitimeFri May 30, 2008 12:26 pm

toni822 shkruajti:
urime traktorit per hyrjen ne kategorine e pare dhe shoku po pati mundesi te vesh no nje video nga ndeshja me krujen.Gjithmone brenda mundesive se kam shume kohe qe nuk e shoh lushnjen. respekte


ne radhe te pare te urojme mirseardhjen ne kete portal , shpresojm te kesh ngelur i kenaqur .

persa i perket vidiove te ndeshjeve te lushnjes eshte shume e veshtir te gjesh per faktin se ne shqiperi nuk mendon njeri per kategorin e pare , por tani qe jemi ne super ligue , gjithcka do shkoj ndryshe.
isha na shkon per mire super liga, dhe forza lushnja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Lushnja ringjitet ne superiore Empty
MesazhTitulli: Re: Lushnja ringjitet ne superiore   Lushnja ringjitet ne superiore Icon_minitimeFri May 30, 2008 12:29 pm

P.I.FIN shkruajti:
URIME LUSHNJA,,,,,,,SUKSESE,,,,,,,,

VETEM KUJDES ME SHKUMBININ........... Laughing Laughing

o peqinso si thua a shkojm e shohim ndeshjen midis lushnjes dhe shkumbinit ne shqiperi me stilltonin e rregulloj vete ketu .
pastaj une them kia per te qen nje ndeshje me emocione dhe ka per te dal barazim e me shume gola.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Sponsored content
Lushnja ringjitet ne superiore Empty
MesazhTitulli: Re: Lushnja ringjitet ne superiore   Lushnja ringjitet ne superiore Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lushnja ringjitet ne superiore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek: