MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ambasadat shqiptare neper Bote!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

MesazhTitulli: Ambasadat shqiptare neper Bote!!   Fri Apr 03, 2009 4:59 pm

Adresat e disa ambasadave shqiptare neper bote.
Austria
Blasstrasse Z4 1190 Vienna
Tel. 4313288656


Saudi Arabia
P.O. Box 94004 Riad 11693
Tel. 96614569728


Argentina
Av. Libertador 9464 piso (1001)
Capital Federal Buenos Aires Tel.541148128366


Belgium
42 Rue Alphonse Hottat B 1050 Bruxelles
Tel. 3226403544


Belgium (NATO Mission)
Tel . 3227072782


United Kingdom
2nd floor, 24 Buckingham Gate,London SW1E6LB
Tel. 442078288897


Bulgaria
Ulica krakra 10, Sofia
Tel. 35929461623


Czech Republic
Pod Kastany 22 16000 Praha 6
Tel. 42023370594


Egypt
18 Salah El-Din Str. Zamelek, Cairo
Tel. 2023402305


France
57 Avenue Marceau 75116 Paris
Tel. 33147233100


France (EC Mission)
5 Rue Forget 67000 Strasburg
Tel. 33388140760


France (UNESCO Mission)
Rue Miollis 75015 Paris Office 4.34
Tel. 33145683240


Greece
1 Karahristou Str.11521 Athens
Tel. 3017234412
(Consulate in Selanik)
Odysseos 6, 54627
Tel. 3031547435
(Consulate in Janina)
Tel. 3065122636


Germany
Friedrichstrasse 23110969 Berlin
Tel. 493025930520


Holland
Anna Paulownastraat, 109 b 2518 BD Hague
Tel. 3613266336


Italy
Via Asmara 500199 Roma
Tel. 390686207868
(Consulate in Milano )
Tel. 393393168663
(Consulate in Bari)
Tel. 390805727647


Israel
54/26 Rehov Pinkas Tel Aviv 62261
Tel. 97235465866


Canada
130 Albert Street Ottawa, ON K1P5G6
Tel. 6132364114


China
Guang Xua Lu 28 100600 Pekin
Tel. 861065321116


Kosova
Tel. 37744158780


Croatia
Jurisiceva 2 A, II kat. 10000 Zagreb
Tel. 38514810679


Malaysia
2952 Jalan Bukit Ledang off Jalan Duta 50480 Kuala Lumpur
Tel. 6032537808


Macedonia
Hristian Todorovski Karposh 94/A
91000 Skopje
Tel. 38991614622


Poland
Ulica Sloneczna 00789 Warsaw
Tel. 48228498427


Rumania
Strada Modrogan 4 Bucharest
Tel. 4012118743


Russia
Ul. Mytnaja Dom 3 Pod 2 kv. 23,
117049 Moscow
Tel. 70952307875


USA
2100 S Street, NW
Washington, DC. 20008
Tel. 2022234942
USA (UN mission)
320 East 79th Street,
New York, NY 10021
Tel. 2122492059


Slovenia
61000 Ljubljana
Tel. 386611322324
Holy Seat
Via Antonio Genovesi 48-12 00136 Roma
Tel .390639736022


Spain
Kalle Matia Demolina Madrid
Tel. 34915626985


Sweden
Capellavagen 7 181332
Indigo, Stokholm
Tel. 4687310920


Turkey
Ebuziya Tevfik Sok. 17 Cankaya – Ankara
Tel. 903124416109
(Consulate in Istanbul)
Vallcongu Cad.
Ekmek Fabrikasi Sok.4, Istanbul
Tel. 902122962428


Switzerland
Eigerstrasse 46 307CH-Bern
Tel. 4131372-0707
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 41
Location : Athine.

MesazhTitulli: Ambasadat shqiptare neper Bote!!   Fri Apr 03, 2009 5:21 pm

Keto adresa jane shume me interes per bashkeatedhetaret por fatekeqesishte jo gjithmon e kan mbeshtetjen e tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
 
Ambasadat shqiptare neper Bote!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Letėrsia shqiptare
» Rritet popullsia shqiptare nė Maqedoni
» ARMATA KOMBĖTARE SHQIPTARE-D E K L A R A T Ė
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Nuk kemi besuar se ekziston njė organizim kaq i mirė i FFSHGJ-sė dhe i klubeve shqiptare nė Gjermani

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Ndihmoni njėri-tjetrin-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs