MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cila eshte 'Pasuria' me e madhe qe keni?!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

MesazhTitulli: Cila eshte 'Pasuria' me e madhe qe keni?!   Wed Apr 01, 2009 12:35 pm

Familja .... !! & shendeti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 35
Location : Athens

MesazhTitulli: Re: Cila eshte 'Pasuria' me e madhe qe keni?!   Thu Apr 02, 2009 1:59 pm

Medja dhe shendeti! Sepse po te kesh shendetin dhe mendje te forte besoj se i arrin te gjitha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

MesazhTitulli: Re: Cila eshte 'Pasuria' me e madhe qe keni?!   Sat Aug 29, 2009 9:53 pm

FAMILJA
SHENDETI
DASHURIA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila eshte 'Pasuria' me e madhe qe keni?!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila eshte 'Pasuria' me e madhe qe keni?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ē' ĖSHTĖ NJERIU? CILA ĖSHTĖ ORIGJINA? ĒFARĖ LLOJ SHORTI KA AI?
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» SHEJH SHEFQET SHEHU (1900-1952)
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog