MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 C'ėshtė zhgėnjimi?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

MesazhTitulli: C'ėshtė zhgėnjimi?   Wed Apr 01, 2009 12:28 pm

Per mua zhgenjimi eshte nje enderr e thyer,nje besim i humbur,dicka e deshtuar.........per te cilen shpresonim me patjeter dhe ne fund kishte vetem deluzion!...
Deri tani nuk jam zhgenjyer te pakten jo ne ate menyre te thelle....thjesht zhgenjime te vockla pa rendesi!.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
 
C'ėshtė zhgėnjimi?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Tixhe Rexha Gėrqari:ZHGĖNJIMI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog