MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 c.far ju beri pershtypje sot ne forum..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

MesazhTitulli: c.far ju beri pershtypje sot ne forum..   Wed Apr 01, 2009 12:14 pm

qe sa here te hy une nuk gjej njeriiii pseeeeeee bam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 41
Location : Athine.

MesazhTitulli: c.far ju beri pershtypje sot ne forum.. Ne pergjithesi nuk ndesh dike ketu?   Wed Apr 01, 2009 2:16 pm

Duhet me teper aktivitet dhe me shume tentativa te shpeshta qe te gjallerohet me tej Lushjna.com..
Te gjithe tentojne lene gjurmet ashtu vetetimethi dhe humbasin, si hakera profesioniste,,,,
hop hop hop hop hop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

MesazhTitulli: Re: c.far ju beri pershtypje sot ne forum..   Thu Apr 02, 2009 2:55 am

un jam durrsake po hy gjithmon si ka munci ore popullllllllllllllllllllllllllllllllll ku e keni futur koken jarebiiiiiiiiiiiii

hahahahahahhhahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: c.far ju beri pershtypje sot ne forum..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
c.far ju beri pershtypje sot ne forum..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė
» Idriz Morina:Seksualiteti nė Universitet
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)
» AGIM GASHI - DRIDHE - DRIDHE MOJ KALLASHKĖ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog