MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Sikur te isha tani me ty

Shko poshtė 
AutoriMesazh
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
KLEA

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

Sikur te isha tani me ty Empty
MesazhTitulli: Sikur te isha tani me ty   Sikur te isha tani me ty Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 12:03 pm

ketu mundeni te shprehni sikur te ishit me nje njeri ne keto momente ...sikur te isha me ty do te haja nje pule te pjekur ham
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.ambra.forumattivo.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Sikur te isha tani me ty Empty
MesazhTitulli: Re: Sikur te isha tani me ty   Sikur te isha tani me ty Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 7:18 pm

Tani varet se me cilin je , po te isha me ndonje shok do isha duke bere muhabet mbi futbollin sidomos me ndonje milanist sepse i kemi kundershtar .

Nese do isha me ndonje shoqe , mbase diskutim mbi jeten .

nese po te isha me te dashuren do i beja ndonje kompliment!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
KLEA

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

Sikur te isha tani me ty Empty
MesazhTitulli: Re: Sikur te isha tani me ty   Sikur te isha tani me ty Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 2:53 am

ORE LALI SA PER MILANISTA JOM VETE SEPSE JETOI NE MILANO


SA PER SHOQERIN E NJE GOCE STE NDHMOI DOT SE JAM LARG

EDHE SA PER SHOQERIN E DASHNORES HAHAHAHA EDHE KETE STE NDIHMOI DOT HAHAHA ham
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.ambra.forumattivo.com
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 37
Location : Athens

Sikur te isha tani me ty Empty
MesazhTitulli: Re: Sikur te isha tani me ty   Sikur te isha tani me ty Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 2:13 pm

Nese ...


Nese...
:
:
:

Nese do te isha me te dashuren do ti jepja nje puthje, ndoshta dhe dicka me teper...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Sikur te isha tani me ty Empty
MesazhTitulli: Re: Sikur te isha tani me ty   Sikur te isha tani me ty Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 3:16 pm

KLEA shkruajti:
ORE LALI SA PER MILANISTA JOM VETE SEPSE JETOI NE MILANO


SA PER SHOQERIN E NJE GOCE STE NDHMOI DOT SE JAM LARG

EDHE SA PER SHOQERIN E DASHNORES HAHAHAHA EDHE KETE STE NDIHMOI DOT HAHAHA ham


Eh , o Klea me vjen keq per ty qe je milaniste po nejse mos u merzit se ka edhe me keq . Ne fund te fundit milanistat kushurinje i kemi ......

Dhe per mos te dale nga tema , tani do mendoja per ndonje udhetim se jam lushur pak duke studiuar , dhe kam nevoj per pak shplodhje psikollogjike!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
KLEA

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

Sikur te isha tani me ty Empty
MesazhTitulli: Re: Sikur te isha tani me ty   Sikur te isha tani me ty Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 6:27 pm

hahahahahahaha sikur te isha me ty do haja nje pule te pjekur hahaha lol! ham
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.ambra.forumattivo.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Sikur te isha tani me ty Empty
MesazhTitulli: Re: Sikur te isha tani me ty   Sikur te isha tani me ty Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 7:05 pm

KLEA shkruajti:
hahahahahahaha sikur te isha me ty do haja nje pule te pjekur hahaha lol! ham

Por ne nje restorant ketu ne genova buze detit apo sje dakort? haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

Sikur te isha tani me ty Empty
MesazhTitulli: Re: Sikur te isha tani me ty   Sikur te isha tani me ty Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 9:11 pm

Bashke do hani? Po neve te tjeret na harruat fare Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 37
Location : Athens

Sikur te isha tani me ty Empty
MesazhTitulli: Re: Sikur te isha tani me ty   Sikur te isha tani me ty Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 9:28 pm

Mire e ka Gloria na hapet oreksin!?
Sikur te isha tani me ty RedMapleLobsterCrab
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

Sikur te isha tani me ty Empty
MesazhTitulli: Re: Sikur te isha tani me ty   Sikur te isha tani me ty Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 9:33 pm

Very Happy Very Happy Me nje pjate si kjo nuk ngopet njeri o Ledi aty ata po flisnin per mish pule te pjekur hop hop dhe e di ti me mire se ushqimi shqiptar nuk ka. Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 37
Location : Athens

Sikur te isha tani me ty Empty
MesazhTitulli: Re: Sikur te isha tani me ty   Sikur te isha tani me ty Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 9:52 pm

Rendesi ka cilesia dhe jo sasia?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Engjellusha

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

Sikur te isha tani me ty Empty
MesazhTitulli: Re: Sikur te isha tani me ty   Sikur te isha tani me ty Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:39 pm

Do ta kishim njohur njeri tjetrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Sikur te isha tani me ty Empty
MesazhTitulli: Re: Sikur te isha tani me ty   Sikur te isha tani me ty Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sikur te isha tani me ty
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions