MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush eshte kulmi i.....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Kush eshte kulmi i.....   Sun Mar 29, 2009 12:47 am

Kulmi ne futboll?
Te luash vetem dhe te marresh karton te kuq!

Kulmi i teknologjise:
Te largosh nje mushkonje nga kompjuteri me maus!

Kulmi i besnikerise;
Te mos e tradhetosh dashnoren as me gruan!

Kulmi i nuhatjes:
Kur ne telefon i ndien eren e gojes bashkebiseduesit.

Kulmi i besimit??
Te besosh se mamaja jote eshte e virgjer!

Kulmi i xhelozise?
Te ndahesh nga gruaja se ta marresh vesh qe ajo eshte e dashuruar me ty!

Kulmi i varferis??.....
Ta blesh buken ne Second Hand:)

Kulmi i Shpejtesise??
Te rretullohesh rreth nje palati edhe te shohesh kembet prapa !

Kulmi i papunesise?
Ti zere rrjete merrimange ,"lulja" e prostitutes

Kulmi i jollogjikes:

Nga vrima e celesit ne nje dhome te erret, me syze dielli te kerkosh nje zezak qe nuk eshte fare aty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
GoldeN
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 12
Join date : 27/03/2009
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Kush eshte kulmi i.....   Mon Mar 30, 2009 12:59 am

Te mos e tradhetosh dashnoren as me gruan!
ahahahhahahhahahahhahah
po ku i gjete keto mo NIKO Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

MesazhTitulli: Re: Kush eshte kulmi i.....   Mon Mar 30, 2009 11:31 pm

Kulmi i hidherimit kur ti i flet !

dhe nuk te pergjigjet !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 41
Location : Athine.

MesazhTitulli: Kush eshte kulmi i.....   Tue Mar 31, 2009 11:02 am

Kulmi eshte kur e dash/ri ben ate qe ty ste shkon kurr ne mendie.
P.sh kur ti ben plan te besh nje hap perpara dhe e dash/ri ne vend qe te gezohet ta shperblen me nje fejes,,,,,, por me tjeter kend.............
Dhe ne funde te thote me FALE.........
Nuk e di sesi ndodhi me besooooo.....
Gabovaaaaaa lol! lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

MesazhTitulli: Re: Kush eshte kulmi i.....   Tue Mar 31, 2009 7:18 pm

kulmi i kulmeve eshte kur ne jete njeriu edhe gabon por edhe fal lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Kush eshte kulmi i.....   Wed Apr 01, 2009 1:40 am

Kulmi hajdutllekut?
Kur nuk di ca me vjedh!


Kulmi i pastertise :
Te beje peshku dush!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush eshte kulmi i.....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush eshte kulmi i.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Kusari- Lila: Ja kush deshi tė mėvrasė, pazari pėr ekzekutimin tim u krye nė Gjakovė
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpėton njė jetė
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Humor shqiptare-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs