MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vidhet lokali, arrestohet pas 4 ditėsh 18-vjeēari

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Vidhet lokali, arrestohet pas 4 ditėsh 18-vjeēari   Sun Mar 29, 2009 12:37 am

LUSHNJE- Bėhet e mundur identifikimi i autorit tė vjedhjes sė njė lokali tė shtetasit B.Gj nė Lushnjė, vjedhje e cila ėshtė kryer 4 ditė mė parė. Nė vijim tė punės sė kryer nga uniformat blu tė komisariatit tė policisė Lushnjės nė rrugė operative u bė e mundur gjatė veprimeve hetimore se autori i vjedhjes ėshtė shtetasi Leon K. 18 vjeē, banues nė Gradisht tė Lushnjės. Nė cilėsinė e provės materiale janė sekuestruar 85 celularė tė vjedhur nė dyqanin e shtetasit B.Gj si dhe 20 numra AMC-je tė papėrdorur, tė cilėt ishin fshehur nga autori nė njė tunel nė afėrsi tė fshatit Gradisht. Nga ana e policisė lushnjare vazhdon puna pėr kapjen e autorit, i cili gjatė kontrollit tė banesės sė tij nuk u gjet atje. Materialet do t’i kalojnė prokurorisė sė rrethit tė Lushnjės pėr veprime tė mėtejshme nė ngarkim tė shtetasit Leon K. pėr veprėn penale tė vjedhjes, parashikuar nga neni 134/1 i Kodit Penal.

Gazeta metropol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
GoldeN
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 12
Join date : 27/03/2009
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Vidhet lokali, arrestohet pas 4 ditėsh 18-vjeēari   Sun Mar 29, 2009 4:19 am

ca behet keshtu mor vella akoma me te tilla budalliqe po meret njerzit aty?bah Cool Cool Cool Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Vidhet lokali, arrestohet pas 4 ditėsh 18-vjeēari   Sun Mar 29, 2009 6:34 pm

ēti besh , kane ngelur pa pune dhe skan me ēfare te merren tjeter !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 41
Location : Athine.

MesazhTitulli: Kur te troket fukaralleku ne dere nuk di se c'fare mund te besh?!   Mon Mar 30, 2009 4:42 pm

Ne qofte se djaloshi Leon nuk e ka profesion? DO te te thote se ka qen shtysa fukaralleku se nuk arsyetohet ndryshe, nuk eshte e njesojte nje djalosh ne emigrim me nje djalosh qe jeton ne shqiperi dhe aqe me keq ne fshate.
Tani duhet te perballoj ligjin dhe kjo per te nuk eshte gje e mire se ne rradhe te pare eshte tetembedhjet vjec dhe ne rradhe te dyt qe ne kete mosh ne burge....
Aspak e kendshme...... paf
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Vidhet lokali, arrestohet pas 4 ditėsh 18-vjeēari   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vidhet lokali, arrestohet pas 4 ditėsh 18-vjeēari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Masakėr nė Durrės, i kėrkuari Dritan Dajti vret 4 policė e 1 civil, arrestohet i plagosur

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs