MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Para dhe pas marteses

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 36
Location : Athens

MesazhTitulli: Para dhe pas marteses   Tue Mar 17, 2009 10:09 pm

Para martese:


Burri: Mė nė fund! Oh sa e kam pritur kėtė ēast


Gruaja: Do qė tė ik?


Burri:U ēmėnde? As ndėrmėnd tė mos tė tė shkojė


Gruaja:Mė do?


Burri:Natyrisht! Gjithmonė!


Gruaja:Mė ke tradhėtuar?


Burri:Oh Zot! Natyrisht qė jo.


Gruaja:Do bėsh sex vetėm me mua?


Burri:sigurisht. Do shfrytėzoj ēdo rast pėr atė punė.


Gruaja:Do mė rrahėsh??


Burri:U ēmėnde? Pyetje ėshtė kjo?


Gruaja:Duhet tė tė besoj???


Burri:Duhet ta dish mirė kėtė.


Pas martese: lexoni dialogun nga poshtė lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Para dhe pas marteses
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Me para tė shtetit shėtitje nė Paris (Foto)
» Sipas serbėve, Flamuri ynė para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjė njė kryq
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRĖ NĖ GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI
» Kronologjia e ngjarjeve qė nga vitet 600 para Krishtit deri mė sot
» Mentor Thaqi:P-PS (Para-PostSkriptum): Kur tė ndiqet miza nė primje, cili i arritjes nuk ėshtė fort i lavdueshėm!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Humor shqiptare-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog