MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja Empty
MesazhTitulli: si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja   si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja Icon_minitimeWed May 28, 2008 12:06 pm

dua te them ēfar qendrimi do te mbanit kundrejt nje personi qe flet gjuh te huaj kur s é nevoja?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja Empty
MesazhTitulli: Re: si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja   si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja Icon_minitimeWed May 28, 2008 10:03 pm

me sa kuptova une , ti sara do te dishe sa cfare qendrimi mbajm ne kur nje shqiptare i flet fjalet gjysem shqip gjusem ne gjuhe tjeter .

mendimi im eshte se ai -ajo kan arritur te mesojn gjuhen e vendit ku ata jetojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Esmerja

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 34

si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja Empty
MesazhTitulli: Re: si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja   si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja Icon_minitimeWed May 28, 2008 10:36 pm

mendoj se ata qe flasin keshtu e bejne per mendjemadhesi sepse gjuha meme nuk harrohet kurre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
P.I.FIN

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja Empty
MesazhTitulli: Re: si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja   si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja Icon_minitimeThu May 29, 2008 12:22 am

bull shit...................me kujtohet kur vishin noi here nga jasht e na boshin sikur nuk i kujtohesh fjalet ene ja fusnin ita ose ang apo ku ta di une.....mu sme duket gjo e mire........ne e kemi fjalorin me te pasur skemipse perdorim fjale te huja..........nuk me pelqen.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja Empty
MesazhTitulli: Re: si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja   si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 4:33 pm

dikujt qe me flet gjuhe te huaj kur nuk eshte nevoja i pergjigjem ne Swahili dhe jam e sigurt se nuk do te kuptonte asgje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja Empty
MesazhTitulli: Re: si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja   si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 8:55 pm

nuk ndihem mire dhe kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja Empty
MesazhTitulli: Re: si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja   si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 10:58 pm

nuk ndihem keq sepse nuk flas asnjehere gjuhe te huaj kur s'eshte nevoja Laughing
biles e kam inat ket gje. ndonjehere qe flas greqisht me te dashurin tim dhe ket e bej per mos t'na kuptuar muabetet te tjeret Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja Empty
MesazhTitulli: Re: si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja   si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 11:02 pm

Sara shkruajti:
dua te them ēfar qendrimi do te mbanit kundrejt nje personi qe flet gjuh te huaj kur s é nevoja?

ahaa tani e kapa mire une ket Laughing

e perkthej ne shqip nga mbrapa me ironi lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Erxhi
Antar i ri
Antar i ri
Erxhi

Numri i postimeve : 10
Join date : 22/06/2008
Location : usa

si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja Empty
MesazhTitulli: Re: si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja   si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 7:29 pm

per mua shum veta qe flasin gjuhen e huaj jann mesuar, qe e perdorin gjithmon me shoqerit shqiptare, ato fjalet gjysma gjysma, si jan disa shprehje, u behen dhe ketyre, nuk eshte se e kan harruarr , gjuhen e tyre, , thjesht, u eshte ber si shprehje. sa per mendimin tim, eshte tjeter gje kur e flasin per mendjemadhesi, ja un di gjuh tjeter, megjithate secili shikon punen e vet. un gjith kohes me shqiptaret me ke shqip, mund te them ndonje whatever (cadoqofte) , ose ok gjat muhabetit, po pervec kesaj me ke shqip, gjuhen e zotit Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Erxhi
Antar i ri
Antar i ri
Erxhi

Numri i postimeve : 10
Join date : 22/06/2008
Location : usa

si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja Empty
MesazhTitulli: Re: si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja   si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 7:30 pm

uaa sa paskam shkruar un more ncnncc, llafazane madhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja Empty
MesazhTitulli: Re: si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja   si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si ndiheni te flisni gjuhe te huaj kur s"é nevoja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: ē'eshtja kombetare :: Gjuha shqipe-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions