MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ju pershendes te gjitheve!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

MesazhTitulli: Ju pershendes te gjitheve!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Fri Mar 06, 2009 2:33 pm

Hi cfare po beni keto caste, pse keni ikur fare nga ky forum? Hi Niko te falenderoj per perpjekjet e tua qe ti ben per kete forum, duket se je nje djale i pergatitur shume mire per te organizuar kete portal. Danke, Grazie, Thank you.
Ich wünsche dir und andere Mitglieder die hier sind. Alles Gute.
Pershendetje te gjitheve


Edituar pėr herė tė fundit nga gloria nė Fri Mar 06, 2009 2:39 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ju pershendes te gjitheve!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Fri Mar 06, 2009 2:36 pm

QOFSHI MIRE. CIAO
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ju pershendes te gjitheve!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Problematika shqiptare-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog