MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pranga 14-vjecares, dergoi sms gjate ores se mesimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Pranga 14-vjecares, dergoi sms gjate ores se mesimit Empty
MesazhTitulli: Pranga 14-vjecares, dergoi sms gjate ores se mesimit   Pranga 14-vjecares, dergoi sms gjate ores se mesimit Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 7:41 pm

Pranga 14-vjecares, dergoi sms gjate ores se mesimit 12351210Nje nxenese amerikane 14-vjecare eshte arrestuar, pasi dergonte mesazhe nga celulari gjate ores se mesimit. Mesuesi i matematikes i kishte kerkuar vajzes te mos merrej me me telefonin, por ajo kishte thene se nuk kishte me vete nje te tille. Pas ketij pohimi, mesuesi thirri nje polic, qe arrestoi vajzen per shkak te sjelljes se papergjegjshme. Vajza nga Wauwatosa East High School ne Wisconsin, vazhdoi ta mohonte se kishte pasur celular edhe pas marrjes ne pyetje nga polici. Ai i kerkoi numrat e telefonit te prinderve. Pas disa tentativave qe deshtuan per shkak te numrave te pavertete qe jepte vajza, u arrit te njoftohej e ema.Por edhe pas mberritjes se nenes ne shkolle, vajza nuk pranonte qe posedonte nje telefon. U desh nderhyrja e nje policeje femer, e cila e kontrolloi dhe zbuloi celularin. Ajo u arrestua, u pezullua per nje jave nga shkolla dhe u denua me 298 dollare gjobe, ndersa telefoni iu konfiskua.


Top-Channel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
 
Pranga 14-vjecares, dergoi sms gjate ores se mesimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions