MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fier-lushnje, makina del nga rruga, plagosen 4 shoke

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Fier-lushnje, makina del nga rruga, plagosen 4 shoke   Thu Feb 19, 2009 1:58 pm

Aksident me pasoje plagosjen e kater te rinjve ka ndodhur mengjesin e djeshem ne aksin rrugor Fier-Lushnje, afer fshatit Mbrostar Ura. Automjeti tip "Volseagen", me targa italiane, ka dale nga rruga duke rene ne kanal. Ne te udhetonin kater shoke, ndersa policia nisi hetimet. Mesohet se te plagosur mbeten Erjon B., 25 vjec, Romeo R., 24 vjec, Marjus G., 24 vjec dhe Elton L., 24 vjec. Ngjarja ndodhi pasi te demtuarit kishin darkuar ne nje lokal, kurse shkak ka qene shpejtesia dhe humbja e kontrollit te mjetit.

Xh.B.

koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Fier-lushnje, makina del nga rruga, plagosen 4 shoke
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» FATMIR MINGULI:RRUGA
» Aksidenti i Xhorxh Majkėll, zbulohet makina luksoze e shkatėrruar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog