MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lushnje: Hajdutet bastisin shkollen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Lushnje: Hajdutet bastisin shkollen   Thu Feb 19, 2009 1:57 pm

Lushnje- Hajdutet nuk kursejne as shkollat, duke marre pajisjet e sapoblera nga stafi pedagogjik. Mengjesin e dites se djeshme mesuesit kane konstatuar se ne ambientet e shkolles 9-vjecare "4 Deshmoret" ne Lushnje, ishin marre 6 kompjutera, printera e pajisje te tjera. Autoret kane mundur te ngjiten deri ne katin e trete ku ndodhet edhe kabineti i Informatikes, ku nje jave me pare ishin instaluar edhe pajisjet e reja nga Drejtoria Arsimore. Ne kete shkolle mesohet se ishin vendosur gjithsej 13 kompjutere. Mesuesi i informatikes ka konstatuar ngjarjen gjate momentit qe hapte deren me qellim ajrosjen e klases. Menjehere eshte bere dhe denoncimi ne komisariat dhe policia zbuloi se autoret kishin hyre nga tarraca.

Xh.B.

koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Lushnje: Hajdutet bastisin shkollen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Njė fjalim qė nuk harrohet

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs