MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Kreshnik Ibrahimi: Kam arritur kulmin me imitimin e Olsit tė Bigut

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Kreshnik Ibrahimi: Kam arritur kulmin me imitimin e Olsit tė Bigut Empty
MesazhTitulli: Kreshnik Ibrahimi: Kam arritur kulmin me imitimin e Olsit tė Bigut   Kreshnik Ibrahimi: Kam arritur kulmin me imitimin e Olsit tė Bigut Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 2:13 am

Kreshnik Ibrahimi: Kam arritur kulmin me imitimin e Olsit tė Bigut 12346110Njė djalosh tepėr i ri por shumė i talentuar, ka sprovuar veten nė disa role dhe ka gjetur atė mė tė mirin nė imitimin e Olsit, njėrit nga pjesėmarrėsit tė“Big brother 1. Mė parė ai ka imituar personalitetin e Ramush Haradinajt ndėrkohė qė tash ėshtė zhvendosur nė Tiranė dhe ėshtė bėrė pjesė e Portokallisė.


Si e pėrshkruan veten me pak fjalė?

Djalosh punėtor, i urtė jo llafazan, mė mirė tė mė pėrshkruajnė tė tjerėt do kisha dashur.

Ē’ka mendon pėr karrierėn tėnde dhe ēfarė do tė thotė fama pėr ty?

Po mundohem tė bėj njė karrierė sepse ka shumė punė pėr tu bėrė deri nė fund, dhe deri tani po eci mirė dhe me hapa tė sigurt, ndėrsa pėr famėn ėshtė njė gjė shumė e mirė, gjė qė mė bėn tė ndihem perfekt.

Ke pasur probleme gjatė imitimit tė personaliteteve tona tė njohura dhe ku e ke gjetur veten mė mirė?

Normal qė ka probleme por i kam tejkaluar besoj, sigurisht probleme kam pasur te dialekti, por nuk ka zgjatur shumė. Mendoj se jam adaptuar shumė mirė tash nė Shqipėri, ndėrsa veten e kam gjetur me sė miri tek personazhi i Olsit.

Ke pasur ndonjėherė ndonjė kritikė pėr imitimin e Ramush Haradinaj?

Jo fatbardhėsisht nuk kam pasur probleme, pėrkundrazi kam marrė shumė komplimente edhe nga vetė z. Ramush.

Tashmė je bėrė pjesė e show-t televiziv “Portokalli” nė Shqipėri. Si je pritur nga publiku?

Mendoj se jam pritur mirė dhe i falenderoj pėr pėrkrahjen qė mė kanė dhėnė, ndėrsa nė veēanti i jam mirėnjohės regjisorit Altin Basha dhe Agron Llakajt.

Te ka tėrhequr kontrata e majme qė tė ėshtė ofruar, qė e le programin nė Kosoveė?

Sigurisht qė po, por as nė Kosovė nuk kam qenė keq (qesh).

Edhe pse je i ri, jeta jote private akoma nuk ėshtė zbuluar nė tėrėsi, a e ke gjetur personin e duhur pėr jetėn apo akoma?

Jo, nuk e kam gjetur akoma, jam nė kėrkim tė fatit, kurdo qė tė vijė, do e pres mekrahė hapur.

Si do te ishte femra ideale pėr ty dhe si mendon cila ėshtė femra mė seksi nė botė?

Femra ideale pėr mua do tė ishte njė femėr e sinqertė, e bukur, kaq. Femra mė seksi nė botė pėr mua ėshtė Rihanna.

Dita mė e lumtur e jetės tėnde?

Kur kam lindur, por atė ditė s’e mbaj mend mirė (qesh). Dita mė e lumtur ka qenė shpallja e Pavarsisė sė Kosovės, njė emocion i pa pėrsėritshėm.

Nėse do mund tė ftoje nė darkė ndonjė personalitet tė madh, kė do kishe zgjedhur?

Sali Berishėn dhe Edi Ramėn, tė dy sė bashku nė njė tavolinė. Imagjinojeni si do kishte pėrfunduar darka.Panorama
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
 
Kreshnik Ibrahimi: Kam arritur kulmin me imitimin e Olsit tė Bigut
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek: