MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aksidenton bashkefshataret ne shpejtesi, pranga shoferit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Aksidenton bashkefshataret ne shpejtesi, pranga shoferit   Thu Feb 12, 2009 10:41 pm

Aksidentimi me pasoje plagosjen e dy bashkefshatareve i ka kushtuar ndalimin nje 53-vjecari nga Lushnja. Shkelqim Veliaj akuzohet se dy dite me pare, ne qender te fshatit Plug, ka qene duke drejtuar automjetin e tij tip "Lancia", me targa LU 0793 B, ndersa ka goditur ne shpejtesi e siper kembesoret B.M., 45 vjec dhe A.Y., 55 vjec. Burime zyrtare thane se nje nga te aksidentuarit eshte derguar ne Tirane, per mjekim te specializuar pasi plaget ishin te renda dhe nuk mund te mbahej ne Lushnje.

Xh.B.

koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Aksidenton bashkefshataret ne shpejtesi, pranga shoferit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Arrestimi i Kristos, videoja "kamikaze" qė e ēoi nė pranga

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a free blog