MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pamela Anderson: Une jam veper arti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Pamela Anderson: Une jam veper arti   Mon Feb 09, 2009 1:21 pm

Pamela Anderson nuk e sheh veten si seks simbol, por si nje veper arti.

41-vjecarja, e cila eshte zgjedhur si fytyra e Vivienne Westwood, ka deklaruar: "Ne te kaluaren me kane konsideruar si seksi, por tani une jam veper arti. Kam nje grup miqsh dhe me pelqejne njerezit qe te ushqejne shpirtin".

Vivienne Westwood ka kerkuar te kete Pamelen si perfaqesuese te fushates se saj te re publicitare, pasi u takua me te ne sfilatat e modes pranvere/vere 2009, qe u mbajten ne Londer ne muajin shtator. Puna e re mund te jete fitimprurese per ish-aktoren e “Baywatch”, duke pasur parasysh prestigjin qe ka stilistja angleze.


Marre nga: T.Ch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Pamela Anderson: Une jam veper arti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kristaq Shabani : Sipar i madh i artit tė pikturimit
» Gazeta FAKTI: Diskriminim nė gjimnazin "Goce Dellēev" tė Kumanovės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Revista e lushnja.com-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs