MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lushnje: Theret i mituri, shkak nje fyerje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Lushnje: Theret i mituri, shkak nje fyerje   Fri Jan 23, 2009 4:35 pm

Lushnje- Perleshja per shkak te nje fyerje mes dy adoleshenteve per pak sa nuk i ka kushtuar jeten njerit prej tyre. Ngjarja ka ndodhur oret e vona te se martes ne fshatin Kemishtaj te Lushnjes. Burime te policise vendore konfirmuan se nje prej te miturve, E. B., ka perfunduar ne spital i goditur dy here me thike ne trup, nga bashkemoshatari i tij H. N. Fillimisht adoleshentet jane grindur me fjale per shkak te nje ofendimi dhe ne pamundesi per t'u sqaruar kane kaluar ne perleshje me grushte e shkelma. Ne kete moment nje prej tyre ka nxjerre thiken qe mbante ne brez, duke goditur kundershtarin. Ne vendngjarje ka shkuar nje grup hetimor i policise se Lushnjes, kurse i demtuari u dergua ne spital per mjekim. Burime nga ky institucion thane se pas mjekimit, i mituri eshte kthyer ne banese, pasi plaget ishin te lehta. Policia shpalli ne kerkim 17-vjecarin H. N., per akuzen e "plagosjes se lehte me dashje", pasi nuk e gjeti gjate kontrollit ne banese.

Xh.B.

koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Lushnje: Theret i mituri, shkak nje fyerje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xhesika Vula:Pranimi i Rezolutės 1244 pėr shkak tė kėmbėnguljes sė Serbisė, devalvon pavarėsinė e Kosovės, tė shpallur mė 17 shkurt 2008
» Partizan Cene: Valicia e madhe ..!! Tregim horror ..Marre shkak nga nje ngjarje reale ..!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a free blog