MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kėsaj nuk mund ti rezistosh!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Kėsaj nuk mund ti rezistosh!   Fri Jan 16, 2009 4:15 pm

Seksi, e parezistueshme
Kur intimja ėshtė sinonim i sensualitetit. Propozime dhe tendenca pėr pranverėn dhe verėn.
Objektivi: joshje. Sharmit tė dantellave askush nuk mund t’i rezistojė. Kėtė pranverė-verė veshjet intime mė pikante do tė jenė ato me ngjyrė tė bardhė ose shampanjė pėr tė nxjerrė nė pah lėkurėn e bronztė, tė zezė pėr traditė dhe kumbull pėr njė prekje seksuale dhe finesė intime.


Ėmbėlsisht romantike


Rozė dhe e kaltėr. Ky ėshtė fjalėkalimi i tonaliteteve pėr momentet mė tė ėmbla.


Lule, ngjyra, pika... kėshtu mund tė fillonte njė vjershė pėr fėmijė. E kėto duket se janė pikėrisht motivet pėr tė brendshmet e dedikuara mė romantikeve, qė nuk heqin dorė nga njė tis i ėmbėl naiv as kur bėhet fjalė pėr intimitet.

Marre nga : Revista Jeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Kėsaj nuk mund ti rezistosh!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e tė lajthiturve?!A mund tė ngacmohet zjerrmi?!
» Xhavat Rexhaj:SI MUND TĖ JETOHET NĖ NJI SHOQĖRI KU VRASĖSIT E BURRAVE TĖ SHQUAR SHQIPTARĖ SORROLLATEN LIRSHĖM?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog