MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lushnja, tre trajnere brenda 17 javeve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Lushnja, tre trajnere brenda 17 javeve   Mon Jan 12, 2009 12:21 pm

Lushnja eshte ekipi rekord ne nderrimin e trajnereve te ketij sezoni. Ilir Gjyla eshte emeruar trajneri i trete qe do te drejtoje "lagunaret", ne pjesen e dyte te ketij sezoni. Gjyla pasoi Vasil Bicin qe dha doreheqjen pak dite me pare. Nderkohe, Bici kishte vetem jave qe drejtonte Lushnje, pasi me pare lushnjaret kishin ne krye te bankines nje emer tjeter, Saimir Malkon, qe eshte shkarkuar per rezultate te dobeta. Aktualisht Lushnja ndodhet ne vend te fundit, por synon te shpetoje zones se ftohe, ne pjesen e dyte te gares. Gjate pjeses se pare te kampionatit nje pjese e mire e trajnereve te Kategorise Superiore jane shkarkuar nga ekipet e tyre. Vetem Mirel Josa te Elbasani, Agim Canaj te Vllaznia, Zlatko Dalic te Dinamo dhe Sulejman Starova te Teuta jane te vetmit qe nuk kane nderruar deri tani emrin e trajnerit. Ekipet e tjera kane zevendesuar secila nga nje trajner.

koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Lushnja, tre trajnere brenda 17 javeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog