MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lushnja emeron Ilir Gjylen ne krye te bankines

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Lushnja emeron Ilir Gjylen ne krye te bankines   Mon Jan 12, 2009 12:20 pm

Ilir Gjyla eshte emeruar trajner i ri i Lushnjes. "Lagunaret" emeruan "timonierin" e ri, pas largimit te Vasil Bicit. Dje Lushjnja prezantoi emrin e trajnerit te ri, nderkohe pritet qe te henen Gjyla te nise menjehere nga puna, kur do te filloje edhe pergatitorja e dimrit per ekipin e tij. Pas emerimit te trajnerit te ri, drejtuesit lushnjare po shohin qe te afrojne lojtare te tjere, me qellim qe t'i shpetojne zones se ftohte. Me pare Gjyla ka drejtuar disa ekipe te kampionatit tone, si Beselidhjen, Lacin dhe Erzenin. Ilir Gjyla eshte trajneri i trete i Lushnjes, per kete sezon. Lushnjaret e nisin ne fillim me Saimir Malkon dhe ne mesin e pjeses se pare te ketij edicioni ne stolin e tyre eshte ulur trajneri, Vasil Bici.
koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Lushnja emeron Ilir Gjylen ne krye te bankines
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ilir Muharremi: "Dejzillend" i Myftarit
» Cakrani i Fierit, fshati qė fsheh thesaret e mbretėrve ilirė tė Jugut
» Sanxhakun e qelė "sabahi" me ushtrin e vetė, nė krye me shqiptarin Muhamer Zukorliē
» Niko Stylos: Gjuha e ilirėve - gjuhė e shqiptarėve
» Ramadan Emini:ILIRĖT DHE SLLAVĖT

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs