MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 GEZUAR VITIN E RI 2009

Shko poshtė 
AutoriMesazh
pocerina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 47
Join date : 29/08/2008

GEZUAR VITIN E RI 2009 Empty
MesazhTitulli: GEZUAR VITIN E RI 2009   GEZUAR VITIN E RI 2009 Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 2:02 pm

Uroj anetaret e forumit
dhe te gjithe lexuesit e ketij forumi
Gezuar Vitin e Ri
2009
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JURGENI
Antar i ri
Antar i ri
JURGENI

Numri i postimeve : 17
Join date : 28/06/2008
Age : 35

GEZUAR VITIN E RI 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: GEZUAR VITIN E RI 2009   GEZUAR VITIN E RI 2009 Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 7:31 pm

gjuthashtu dhe per ty pocerina. 2009 urime per lushnjaret e te gjithe shqipetaret kudo qe ndodhen per kete vit te ri, mbarsi e lumturi te gjitheve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tao
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
tao

Numri i postimeve : 26
Join date : 26/11/2008
Age : 107
Location : Lushnja

GEZUAR VITIN E RI 2009 Empty
MesazhTitulli: gezuar vitin e ri   GEZUAR VITIN E RI 2009 Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 1:00 pm

GEZUAR GEZUAR GEZUAR VITIN E RI 2009 santa santa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tao
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
tao

Numri i postimeve : 26
Join date : 26/11/2008
Age : 107
Location : Lushnja

GEZUAR VITIN E RI 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: GEZUAR VITIN E RI 2009   GEZUAR VITIN E RI 2009 Icon_minitimeFri Jan 02, 2009 5:23 pm

santa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

GEZUAR VITIN E RI 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: GEZUAR VITIN E RI 2009   GEZUAR VITIN E RI 2009 Icon_minitimeFri Jan 02, 2009 9:37 pm

Urimet me te perzemerta vijne dhe nga ana ime Smile

Gezuar 2009 !!!


Fati e mbaresia ju shoqerofte gjate gjithe vitit 2009, te gjithe lushnjareve dhe shqiptareve kudo qe ndodhen neper bote eeeee

_________________
GEZUAR VITIN E RI 2009 Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

GEZUAR VITIN E RI 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: GEZUAR VITIN E RI 2009   GEZUAR VITIN E RI 2009 Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 4:51 pm

Me falni per vonesen, se kam qene me pushime dhe nuk i kam pas mundesin per te shkruar ne forum.
Por si thon me mire vone se kurre.

JU UROJ TE GJITHVE GEZUAR 2009, FAT E MBARESI !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
GEZUAR VITIN E RI 2009 Empty
MesazhTitulli: Re: GEZUAR VITIN E RI 2009   GEZUAR VITIN E RI 2009 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
GEZUAR VITIN E RI 2009
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | identifikimi