MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 GEZUAR KRISHTELINDJEN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
pocerina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 47
Join date : 29/08/2008

MesazhTitulli: GEZUAR KRISHTELINDJEN   Thu Dec 25, 2008 11:40 pm

U UROJ TE GJITHE TE KRISHTEREVE GEZUAR E PER SHUME VJET KRISHTELINDJEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: GEZUAR KRISHTELINDJEN   Thu Dec 25, 2008 11:49 pm

GJITHASHTU EDHE UNE JU UROJ TE GJITHE GEZUAR!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
grace
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 11
Join date : 09/11/2008

MesazhTitulli: Re: GEZUAR KRISHTELINDJEN   Sat Dec 27, 2008 1:30 am

Bashkohem me ju per t`iu uruar te gjithe lushnjareve dhe shqiptareve Gezuar Festat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: GEZUAR KRISHTELINDJEN   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
GEZUAR KRISHTELINDJEN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:URIME DHE GĖZUAR DITĖLINDJEN VLERĖ, O MBESA IME PLOT VLERĖ!
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog