MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 sa ka ndryshuar opinioni i shqipetarve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 63

MesazhTitulli: sa ka ndryshuar opinioni i shqipetarve   Tue May 27, 2008 4:17 pm

Si do e priste nje djal shqipetar propozimin nga nje femer?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
maela
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 11
Join date : 18/05/2008

MesazhTitulli: Re: sa ka ndryshuar opinioni i shqipetarve   Tue May 27, 2008 7:41 pm

Very Happy Very Happy Very Happy do e tallte,sepse do e mbivleresoj vetveten dhe si pa ndjenja qe jane meshkujt nuk do pyes fare se si ndihet ajo........eh c'ti besh????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: sa ka ndryshuar opinioni i shqipetarve   Wed May 28, 2008 12:25 am

Po jo mo maela mos u trego kaq e padrejt me ne sepse dime ti respektojm ndjenjat e nje femre ashtu si nje femor ato te nje mashkulli besoj , te pakten keshtu e mendoj une.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: sa ka ndryshuar opinioni i shqipetarve   Fri Aug 29, 2008 7:15 pm

Mjafton qe dashuria te dal sheshit, pak rendesi ka kush e merr iniciativen i/e pari/a.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: sa ka ndryshuar opinioni i shqipetarve   Tue Sep 16, 2008 7:16 am

kjo po behet dicka normale ne shqiperi...kshuqe do e pritsha pa pershtypje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: sa ka ndryshuar opinioni i shqipetarve   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa ka ndryshuar opinioni i shqipetarve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Ne kerkim te romances-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com