MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tre aksidente, vdes kembesori, plagosen dy vellezer te mitur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Tre aksidente, vdes kembesori, plagosen dy vellezer te mitur   Tue Dec 23, 2008 5:00 pm

Tre aksidente te ndodhura ne Lushnje, Durres dhe ne Elbasan shkaktojne vdekjen e nje kembesori dhe plagosjen e dy vellezerve te mitur. Ngjarjet kane ndodhur diten e djeshme, ndersa policia ndaloi si te dyshuar edhe nje emigrant ne Greqi, per perplasjen me pasoje vdekjen e nje 55 vjecari. Ndersa ne autostraden Tirane-Durres, perplasja e nje kamioni tip "Fiat", me targ DR4887C, me trafikndaresen ne Shena Vlash, ka sjelle bllokimin e trafikut per nje ore me radhe. Per fat te mire nuk eshte plagosur as shoferi dhe as pasagjeri ne makine. Ne Elbasan, policia vendore nisi ne mesdite procedimin penal per 66 vjecarin Ismet Gega, me banim n? lagjen "11 N?ntori", pasi duke drejtuar automjetin tip "Benz", me targ? italiane BE 942 YN, ka aksidentuar v?llez?rit G. K., 9 vjec dhe A. K., 12-vjec. T? miturit jan? d?rguar menj?her? n? spitalin kirurgjik nga vete drejtuesi i automjetit. Ndersa ne aksin Fier-Lushnje, nje emigrant ne Greqi, duke drejtuar mjetin me traga te huaja, ka perplasur Vasil Likon, 55 vjec, banor i fshatit Lumth te komunes Gorre. Burime zyrtare te policise thane se shoferi nuk ka qendruar por eshte arratisur, ndersa udhetonte se bashku me vajzen e mitur. Ai eshte kapur duke hyre per ne Tirane nga policia, kurse i plagosuri rende nuk mundi te mbijetonte edhe pas mjekimit te marre.

kOHA JONE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Tre aksidente, vdes kembesori, plagosen dy vellezer te mitur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vdes mbreti i muzikės pop Majkėll Xhekson
» E tmerrshme: 36 vjeēari martohet me tė miturėn 6 vjeēe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog