MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Arrestohet nje shqiptar, vrau nje cift rumunesh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Arrestohet nje shqiptar, vrau nje cift rumunesh Empty
MesazhTitulli: Arrestohet nje shqiptar, vrau nje cift rumunesh   Arrestohet nje shqiptar, vrau nje cift rumunesh Icon_minitimeTue May 27, 2008 4:04 pm

Nė pranga njė shtetas shqiptar. Krimi ka qenė pasojė e njė zėnke banale mes vajzės sė vrarė dhe protitutės shqiptare. I fejuari i vajzės ka ndėrhyrė dhe ka sharė protitutėn. Tutori i prostitutės i inatosur ka vrarė ēiftin rumun duke i lėnė tė dergjeshin nė mes tė rrugės.
Ėshtė arrestuar njė shqiptar qė dyshohet se ka vrarė njė ēift tė rinjsh rumun, 25 janarin e shkuar, tė cilėt u dergjėn nė mes tė rrugės nė tė ftohtė. Bėhet fjalė pėr njė shqiptar qė ėshtė kapur nė Hollandė dhe ėshtė akstraduar sot nė Itali, nė Torino. Emri i tij nuk behet i ditur nga policia italiane.
Vrasja e dyfishtė sipas policisė italiane ka ndodhur pėr njė zėnkė banale mes vajzės sė vrarė dhe prostitutės. Me sa duket i fejuari i viktimės edhe ai i mbetur i vrarė kishte ndėrhyrė duke sharė prostitutėn duke i shkaktuar inat tutorit tė saj, shqiptarit tė arrestuar, qė i ka vrarė tė dy rumunėt. Mė pas shqiptari eshte larguar nga vendi fqinj Italia, por eshte arrestuar
xhuljeta lamkaj gazeta shekulli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
 
Arrestohet nje shqiptar, vrau nje cift rumunesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Computers | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions