MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 inati qe kemi me njeritjetrin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
benito
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 4
Join date : 18/08/2008

inati qe kemi me njeritjetrin Empty
MesazhTitulli: inati qe kemi me njeritjetrin   inati qe kemi me njeritjetrin Icon_minitimeFri Dec 19, 2008 8:11 pm

kam vene re se ne shqiptaret ne pergjithsi kemi inat njeritietrin e shoh ne shum menyra sipershembull dum ta shohim tjetrinposht nesh , ne duhet te ndrojm mentalitet ēmendoni mund te diskutojm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

inati qe kemi me njeritjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: inati qe kemi me njeritjetrin   inati qe kemi me njeritjetrin Icon_minitimeFri Dec 19, 2008 11:33 pm

scratch epo benito fillimi i historise eshte kur Kaini vrau te vellane Abelin.
ne nuk jemi te persosur qe te jetojme me njeri tjetrin ne paqe se ketu ne bote ti e di mjaft mire mbizoteron kaosi.nuk jemi te vetmit qe e kemi inat njeri tjetrin edhe njerezit kudo ashtu jane. Por ketu te siti i lushnjes na pelqen te komunikojme me njeri tjetrin.Te pakten une gezohem qe kemi mundesine te flasim me te gjithe. Le te vazhdojme keshtu. dhe do te mesojme se sa me vlere eshte njohja me anetaret e sitit te lushnjes.
Une i pershendes lushnjaret kudo qe te jene.Qendroni gazmore mbani ne mend gjera pozitive edhe pse do te jeni larg shtepise.
jocolor lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

inati qe kemi me njeritjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: inati qe kemi me njeritjetrin   inati qe kemi me njeritjetrin Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 12:36 am

Per mendimin tim inati (apo zilia ) qe mund e kemi per njeri-tjetrin jane nje nder arsyet negative qe godisin shoqerin shqiptare . Per fae te keqe ne vendin tone keto fakte ndodhin shpesh , dhe arsyeja jemi vete ne . Sepse shumica jone ecin me iden pse te kete tjetri dicka e mos ta kem une . Po kush mendon kete a e ka pyetur veten ndonjeher se si ky njeri e ka arritur kete . Te gjithe jemi te barabart, nuk ka pengesa per asnje, kush do te arrij dicka i duhet vetem vullnet dhe durim.

E dime qe asnjeri prej nesh nuk eshte i kenaqur per ate qe eshte dhe do te arrij dicka me shume , por si thon e mira ska fund!
Keshteu eshte edhe nje fjale e urte e nje plaku te mencur.

Nje njeri i pasur pyet nje plak te mencur dhe i thot : cfar do njeriu qe te jete i lumtur ?
Edhe pak me shume se cka , i pergjigjet plaku .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Sponsored content
inati qe kemi me njeritjetrin Empty
MesazhTitulli: Re: inati qe kemi me njeritjetrin   inati qe kemi me njeritjetrin Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
inati qe kemi me njeritjetrin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions