MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Festat e fundvitit , do i kaloni pran familjes apo diku tjeter?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Festat e fundvitit , do i kaloni pran familjes apo diku tjeter? Empty
MesazhTitulli: Festat e fundvitit , do i kaloni pran familjes apo diku tjeter?   Festat e fundvitit , do i kaloni pran familjes apo diku tjeter? Icon_minitimeTue Dec 16, 2008 4:39 pm

Ne kete teme gjithsecili prej nesh mund te diskutoj rreth festave te fund vitit . PSH. Ku do kishit deshir ti kalonit .

Une kete vite per here te pare spo shkoj ne shqiperi , sepse me duhet te qendroj ketu per faktin se me fillojn provimet qe ne fillim te janarit .
Por gjithsesi them se naten e vitit te ri mund te shkoj ne Montekarlo me shoqerin!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Festat e fundvitit , do i kaloni pran familjes apo diku tjeter?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Aktualitete shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions