MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Irak> Bushi goditet me kepuce nga njė gazetar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Irak> Bushi goditet me kepuce nga njė gazetar   Tue Dec 16, 2008 4:19 pm

njė gazetar Iraken e quajti presidentin Bush "Qen" dhe e gjuajti me kepucen e tij gjatė njė konference shtypi te presidentit Amerikan ne Bagdad. Forcat Amerikane dhe Irakene te sigurise moren menjehere gazetarin dhe e nxorren jashte dhomes ku Bush po zhvillonte konferencen e shtypit. Incidenti ndodhi gjatė njė konference shtypi te Bush me kryeministrin Iraken Al Maliki. Por fatmiresisht kepuca nuk e preku presidentin Amerikan, por murin perballe tij megjithese u hodh nga njė distance 4.5 metra larg, Bush nenqeshi me shqetesim dhe u perkul menjehere poshte podiumit kurse kryeministri Maliki mbeti i befasuar._________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Irak> Bushi goditet me kepuce nga njė gazetar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vritet nė Irak terroristi kosovar i ISIS-it, Kujtim Xheladini

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog