MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Italianet ne Tirane, gati operacionet sekrete

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Italianet ne Tirane, gati operacionet sekrete   Sun Dec 14, 2008 2:04 pm

Numri nje i antidroges italiane, Stefano Berrettoni, ka deklaruar ne Tirane, se do te kete nje intensifikim te luftes kunder droges, por nuk ka bere te ditura detaje te tjera se, ku do te konsistonte kjo lufte ndaj narkotrafikut.
Gjate nje takimi me kreun e policise shqiptare ai ka pranuar se, ka shkembyer te dhena mbi situaten aktuale te trafikut nderkombetar te narkotrafikut, por ka qene i kujdesshem ne prononcimin e tij per shtyp, per te folur rreth vendit qe ze Shqiperia, ne kete trafik.

"Kam ardhur pėr tė dhėnė njė dėshmi tė interesit tė Policisė Italiane, tė Drejtorisė time Qendrore Antidrogė, interesit pėr tė konsoliduar, raportet e bashkėpunimit qė deri mė sot kanė dhėnė rezultate nė luftėn kundėr kėtij armiku tė pėrbashkėt qė ėshtė trafikanti i lėndėve narkotike.Kishim rast pėr tė shkėmbyer informacion e pėr tė patur njė panoramė tė pėrgjithshme mbi situatėn aktuale tė trafikut ndėrkombėtar tė drogave", u shpreh, Stefano Berrettoni.

Ndersa drejtori i Pergjithshem i policise, Ahmet Premci, deklaroi se, eshte arritur deri me tani te goditen disa grupe kriminale gjate operacioneve te perbashketa.

"Do te vazhdojme punen per te patur nje bashkepunim efektiv qe te jemi te suksessshem ne luften kunder krimit te organizuar dhe trafikut te droges, qe vazhdon ne te dy vendet", u shpreh Premci

Burimi i lajmit: Top-Channel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Italianet ne Tirane, gati operacionet sekrete
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» "Dosja sekrete" e Kosovės, CIA dhe lufta
» Albert Zholi:Promovohen ne Tirane dy libra te Kozeta Zylos?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs