MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shkencetari 33 vjecar krijon gruan ideale robot-femer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Shkencetari 33 vjecar krijon gruan ideale robot-femer   Fri Dec 12, 2008 1:52 pm

Pastron shtėpinė, nuk hap gojė nėse nuk i kėrkohet, lexon mė zė tė lartė gazetėn, njeh pijen dhe pjatėn tėnde tė preferuar, ėshtė 20 vjec dhe shumė simpatike. Me pak fjalė, njė grua ideale. I riu japonez nuk e ka njohur nė palestėr, diskotekė ose nė ndonjė ēat. Aspak. Le Trung ka vendosur ta krijojė vetė e pėr vete. Po, sepse Aiko(ky ėshtė emri i shpirtit binjak) nė tė vėrtetė ėshtė njė femėr-robotKrijuesi i saj, njė shkencėtar 33-vjeē me origjinė japoneze, por i rritur nė Kanada, punon pėr kėtė projekt natė e ditė qė prej dy vjetėsh. Pėr tė krijuar partneren perfekte ai ka shpenzuar gati 16 mijė euro, e pėr kėtė i ėshtė dashur qė tė shesė makinėn dhe tė merrte kredi nė bankė. Pėrmasat e vajzės janė 81, 58, 84, mosha rreth tė 20-ve, aftėsi pėr tė njohur ngjyrat, tė lexojė nė japonisht dhe anglisht, shqipton 13 mijė frazė nė tė dy gjuhėt dhe di tė zgjidhė ekuacionet e matematikės.

“Nuk kam pasur kurrė kohė pėr tė kėrkuar vajzėn ideale, e vetmja mundėsi nė kėtė pikė ishte tė ndalesha e tė shfrytėzoja teknologjinė”- ka shpjeguar i riu pėr tabloidėt anglezė. “Si njė grua e vėrtetė(por me silikonė dhe plot me mikrocipa) ajo arrin tė reagojė nėse e prek nėpjesė tė ndryshme tė trupit. Nėse e shtrėngon shumė fort, ajo reagon duke tė dhėnė edhe njė shpullė”- thotė mė tej ai. Robori grua deri tani nuk ėshtė programuar pėr tė bėrė partneren seksuale. “por softėare i saj mund tė riprogramohet nė mėnyrė tė tillė qė tė simulojė ehde njė orgasmė”.

Krijuesi, qė tashmė jeton me tė vėllanė ka pėsuar njė infarkt nėntorin e vitit tė shkuar dhe ka thėnė se nėse mund t’i ndodhė tė sėmuret nė tė shkuarėn, duhet tė Aiko tė kujdeset pėr tė. “Ėshtė shumė e duruar dhe nuk ankohet asnjėherė”- thotė ai, duke shtuar se tani ėhstė nė kėrkim tė njė shoqėrie qė tė mund ta sponsorizojė pėr tė kompletuar krijesėn e tij. Sa pėr tė, thotė qė nuk ka nevojė pėr pushime, pasi punon 24 orė nė ditė. Me pak fjalė, ėshtė gruaja perfekte.


Gazeta: Shekulli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Shkencetari 33 vjecar krijon gruan ideale robot-femer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog