MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 GEZUAR KURBAN BAJRAMIN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
pocerina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 47
Join date : 29/08/2008

MesazhTitulli: GEZUAR KURBAN BAJRAMIN   Mon Dec 08, 2008 4:26 pm

Mo perpara ishte qef i modh kur vijshin festat e Bajramit,flas per vitet para 67.Po edhe tashti bukur eshte dhe me bohet qefi se do jete akoma me e bukur.
Uroj qe kjo feste e bekuar e Bajramit te bjere sa me shume miresi ne shtepiat tona.
I uroj te gjithe muslimanet GEZUAR KURBAN BAJRAMIN.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: GEZUAR KURBAN BAJRAMIN   Tue Dec 09, 2008 1:15 am

GEZUAR edhe nga une festen e kurban bajramit . Ju uroj fat e mbaresi te gjitheve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
GEZUAR KURBAN BAJRAMIN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:URIME DHE GĖZUAR DITĖLINDJEN VLERĖ, O MBESA IME PLOT VLERĖ!
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs