MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hej A me ndihmoni dot qe te gjej nje person ne Lushnje dhe te komunikoj me te nepermjet celularit?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

MesazhTitulli: Hej A me ndihmoni dot qe te gjej nje person ne Lushnje dhe te komunikoj me te nepermjet celularit?   Mon Dec 08, 2008 1:21 am

A me ndihmoni dot qe te gjej nje shoqen time. E kam kerkuar emrin e saj nepermjet numeratorit te Shqiperise por pa sukses. Do tua dija per shume faleminderit
po te me ndihmonit se si te gjej jo vetem emrin e saj por edhe numrin e celularit te saj. Po ti Niko a me ndihmon dot? Do t“ju isha shume mirenjohese po ta benit.
Ju pershendes
Gloria Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
benito
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 4
Join date : 18/08/2008

MesazhTitulli: pershnetie moj gloria   Mon Dec 08, 2008 2:51 pm

epara asnji nuk te le numrin e telefonit ashtu si e kerkon ti ,dhe dyte provoje tek flete te verdha e shqiperis?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hej A me ndihmoni dot qe te gjej nje person ne Lushnje dhe te komunikoj me te nepermjet celularit?   Mon Dec 08, 2008 7:19 pm

E kam provuar ama aty nuk gjendet asgjekundi ky emer, pavaresisht se shoqja ime ka jo vetem celular por edhe telefon shtepie.
Sa keq!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Hej A me ndihmoni dot qe te gjej nje person ne Lushnje dhe te komunikoj me te nepermjet celularit?   Tue Dec 09, 2008 3:53 am

O Gloria po na thuaj te pakten emrin se ndryshe skemi si me e njoh!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
tao
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 26
Join date : 26/11/2008
Age : 106
Location : Lushnja

MesazhTitulli: nr i tel   Tue Dec 09, 2008 5:22 pm

Me thuaj Emrin Mbiemrin Moshen dhe se ku jeton dhe te gjej jo vetem cel po edhe nr e kepuces po deshe ti,dhe ne numrator provo me emrin e prindit dhe jo te saj . haaaahaaahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hej A me ndihmoni dot qe te gjej nje person ne Lushnje dhe te komunikoj me te nepermjet celularit?   Tue Dec 09, 2008 8:08 pm

G R A Z I E.
Ju faleminderit tani une do ta le kete teme.
Ia kalofshi mire.
Pershendetje
Gloria.
Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Hej A me ndihmoni dot qe te gjej nje person ne Lushnje dhe te komunikoj me te nepermjet celularit?   Tue Dec 09, 2008 8:10 pm

Po pse o Gloria nuk ka pse te ngelet qejfi thjesht kerkuam te te ndihmonim , por pa ditur te pakten emrin nuk kemi mundesi si me e gjet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hej A me ndihmoni dot qe te gjej nje person ne Lushnje dhe te komunikoj me te nepermjet celularit?   Tue Dec 09, 2008 8:16 pm

Laughing Very Happy Mos u merakos Niko mua as qe me ngelet qejfi me miqte e mi lushnjare, as me ty.
Vetem se te gjej nje shoqen time kam bere nje perpjekje tjeter. Pyeta njerin ne lushnje dhe ai ma dha numrin.
Kurre te mos te te shkoje mendja se mua do te me ngelet qejfi n.q.s ju me ndihmoni apo jo. Ju te pakten u perpoqet. Me shume gezohem.
Pershendetje Niko.
lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Hej A me ndihmoni dot qe te gjej nje person ne Lushnje dhe te komunikoj me te nepermjet celularit?   Tue Dec 09, 2008 8:26 pm

Me behet qejfi qe e paskeni gjetura njera - tjetren sepse nuk ka gje me te bukur se sa shoqeria!

Te pershendes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
tao
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 26
Join date : 26/11/2008
Age : 106
Location : Lushnja

MesazhTitulli: Re: Hej A me ndihmoni dot qe te gjej nje person ne Lushnje dhe te komunikoj me te nepermjet celularit?   Fri Dec 12, 2008 8:14 pm

si pa lidhje arsyetimi i glorias apo jo CA ESHTE KY MUHABET .O NA E THUJ CA E KISHTE EMRIN KJO SHOQA O MOS E KISHE SHKRUJT FARE.o NIKO PSE TI DEL ME FOTO KETU MO VLLA PO UN SI TIA BEJ QE TE VE 1.
bam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hej A me ndihmoni dot qe te gjej nje person ne Lushnje dhe te komunikoj me te nepermjet celularit?   Sat Dec 13, 2008 12:38 am

Pershendetje Tao!
Mos u shqeteso per ato qe shkrova. Une jetoj larg dhe jo aty, ama me ka marre malli te flas me ju lushnjaret. Sa per kete teme une e hapa sepse u perpoqa shume per te gjetur ate numer mos mendo se e bera me qellim. Edhe ti po deshe qe te te ndihmojme qe te gjesh dicka shkruaje ate teme dhe ne qe jemi te regjistruar ketu do te perpiqemi te ta gjejme ate. Ne duam te ndihmojme njeri tjetrin. Nuk ka gje me te mire se kjo

Te pershendes Tao
Gloria Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pocerina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 47
Join date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Hej A me ndihmoni dot qe te gjej nje person ne Lushnje dhe te komunikoj me te nepermjet celularit?   Thu Jan 01, 2009 2:15 pm

ciao Tao.kom nji shok aty n'karbunaren e vogel.eshte mesues.duhet te jete ne pension tashti.kemi bere ushtrine ne perondi te beratit.po e gjete beji te fala nga une.mbiemri i tij duhet te jete saraēi.faleminderit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tao
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 26
Join date : 26/11/2008
Age : 106
Location : Lushnja

MesazhTitulli: Re: Hej A me ndihmoni dot qe te gjej nje person ne Lushnje dhe te komunikoj me te nepermjet celularit?   Fri Jan 02, 2009 5:24 pm

Nuk jam postier un !Po nje gje me cudit qe paska internet ne azilin ku rrike ti ham
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pocerina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 47
Join date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Hej A me ndihmoni dot qe te gjej nje person ne Lushnje dhe te komunikoj me te nepermjet celularit?   Fri Jan 02, 2009 9:58 pm

Ciao Tao!Megjithate t'falemneres.Nuk osht se une te detyrova,por meqense pashe qe per glorian dojshe me gjet ene numrin e kpuces thosh me vete ti kerkoj ne un i ner ktij ēunit, monebare t'm'gjej personin, s'ka gale per numrin e kpuces.
Nepermjet ktij forumi un du ta falenderoj kte mesuesin para t'gjith lushnjareve per nji pun' t'mir qe ka bo atje n'ushtri. Megjithese vinte i lodhem nga sherbimi ai gjente kohen dhe arriti ti msonte shkrim e knim nji ushtari nga Elbasoni. Qeshte dhe qante elbasonlliu kur i shkrujti per her' t'par nji leter kalamojve t'vet. Bravo SARACI!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Hej A me ndihmoni dot qe te gjej nje person ne Lushnje dhe te komunikoj me te nepermjet celularit?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hej A me ndihmoni dot qe te gjej nje person ne Lushnje dhe te komunikoj me te nepermjet celularit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Ndihmoni njėri-tjetrin-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com