MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Plazhi i Divjakes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

Plazhi i Divjakes Empty
MesazhTitulli: Plazhi i Divjakes   Plazhi i Divjakes Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 6:35 pm

Pershendetje!
Doje te dija se cfare mendoni per plazhin e Divjakes?
A ju pelqen ti kaloni pushimet ne plazh, ose te udhetoni me autobus per atje, a keni kujtime te bukura kur ishit femije? Une po. Shpresoj qe t“ju pelqeje kjo teme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Plazhi i Divjakes Empty
MesazhTitulli: Re: Plazhi i Divjakes   Plazhi i Divjakes Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 7:29 pm

Per mua eshte nje nder perlat e bregdetit shqiptar , per ambientin qe ka eshte fantastik. pastaj pylli. dicka teper karakteristike qe shoqeron bregdetin .

Shikoni edhe linkun http://www.lushnja.com/viset-shqipetare-f35/pamje-dhe-pershkrim-nga-qyteti-i-divjakes-t135.htm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

Plazhi i Divjakes Empty
MesazhTitulli: Re: Plazhi i Divjakes   Plazhi i Divjakes Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 8:53 pm

sunny Plazhi nuk eshte i bukur vetem per mua por edhe per te gjithe njerezit qe i kalojne pushimet atje. Shpresoj qe te mos e harrojne madje edhe kur te rriten. Por ta mbajne ate kujtim per te gjithe jeten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
grace
Antar i ri
Antar i ri
grace

Numri i postimeve : 11
Join date : 09/11/2008

Plazhi i Divjakes Empty
MesazhTitulli: Re: Plazhi i Divjakes   Plazhi i Divjakes Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 1:03 am

Pershendetje Lushnja,
U be kohe qe sju kam shkruar, kam qene ca e zene me provime,
Plazhi i Divjakes thoni ju, venim cdo vit me gabine me familjen por kam vite qe skam qene dhe u cmalla me pamjen qe pashe me siper, deti, rera, pylli, klima e te tera keto jane bukuri por mirembajtja le shume per te deshiruar.
Ju pershendes te gjitheve,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Plazhi i Divjakes Empty
MesazhTitulli: Re: Plazhi i Divjakes   Plazhi i Divjakes Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Plazhi i Divjakes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Aktualitete shoqėrore-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | identifikimi