MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 dashuria | Nga se lind, jeton dhe vdes dashuria?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: dashuria | Nga se lind, jeton dhe vdes dashuria?   Mon May 26, 2008 1:41 am

Dashuria nese lind nga nje miqesi e mire

nese jeton me frymen e saj

veshtir eshte te vdes nga tradhtia,e interesi

por ajo vdes me largimin fizik te njerit prej dyve

kurse tjetri jeton me dhembje dhe shpres se nje dit dot takohen perseri

dhe do ta vazhdojne aty ku kan mbet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: dashuria | Nga se lind, jeton dhe vdes dashuria?   Mon May 26, 2008 1:44 am

Ka shume pergjigje lidhur me pyetjen. Une e kuptoj kete ne kete sens: dashuria e suksesshme dhe e deshtuar.

Dashuria lind nga miqesia, jeton me familjen dhe nuk vdes kurre - dashuria e suksesshme
Dashuria lind nga shikimi i pare, jeton me shpresen dhe vdes nga tradhetia - dashuria e deshtuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: dashuria | Nga se lind, jeton dhe vdes dashuria?   Mon May 26, 2008 8:47 am

Lind nga papunsia dhe budallalleku...vdes po na te njetat gjera...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: dashuria | Nga se lind, jeton dhe vdes dashuria?   Mon May 26, 2008 12:20 pm

NIKO shkruajti:
Ka shume pergjigje lidhur me pyetjen. Une e kuptoj kete ne kete sens: dashuria e suksesshme dhe e deshtuar.

Dashuria lind nga miqesia, jeton me familjen dhe nuk vdes kurre - dashuria e suksesshme
Dashuria lind nga shikimi i pare, jeton me shpresen dhe vdes nga tradhetia - dashuria e deshtuar


uuaaaaaaaaaaauuu!!!!!!!!! sa bukur!!!

per mua dashuria nqs do te lindte nuk do te vdiste kurr ...por problemi eshte se ajo nuk ka lindje( per mendimin tim) dhe kshu zere se eshte e vdekur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

MesazhTitulli: Re: dashuria | Nga se lind, jeton dhe vdes dashuria?   Thu May 29, 2008 1:09 am

LIND NGA BUDLLALLIKU JETON NGA BUDALLALLIKU DHE VDES PO NGA BUDALLALLIKU..............PA OFENDIME PER TE DASHURUARIT..........SORRY...... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: dashuria | Nga se lind, jeton dhe vdes dashuria?   Fri Aug 29, 2008 7:19 pm

tapa-aka-eppk: Lind nga papunsia dhe budallalleku...vdes po na te njetat gjera...


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: dashuria | Nga se lind, jeton dhe vdes dashuria?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dashuria | Nga se lind, jeton dhe vdes dashuria?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lediana Kapaj: Ndarja!
» Vangjush Ziko: Poeti, mėkati dhe dashuria
» Monda Korca: "Cdo gje ne jete buron nga dashuria.", Interrviste me aktorin Anastas Nika, Bisedoi Raimonda Moisiu, Gazeta Tirana Observer
» Lediana Kapaj: Dashuria ėshtė art.
» Po ta jap jetėn me pushkė nė duar mė duket porsi tė lind pėr herė tė dytė thoshte Deshmori i UēK -Sė Kolė N.Mirdita

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Ne kerkim te romances-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs