MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Puthjet sipas horoskopit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Puthjet sipas horoskopit   Fri May 23, 2008 1:19 pm

Puthjet sipas horoskopit


Dashi :
Puthjet e dashit jan te shpejta,perplot kenaqsi qe zgjasin pak.

Demi:
Puthjet e tua jan te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera

Binjaket:
Puthjet e binjakeve shpesh her nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

Gaforrja:
Puthjet e gaforres jan te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurr.

Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje.

Virgjeresha:
Puthjet e virgjereshea jan te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetem pas nderprerjes .

Peshorja:
puthjet tuaja jane te vecanta edhe shume te embla

Akrepi:
I kaperceni puthjet dhe kaloni ne...cfardo qe ju bie ndermend.

Shigjetari:
Puthjet e tuaja jan spontane, ashtu qe at qe e puthni gjithmon kerkon edhe me ....

Bricjapi: Puthjet e tua jan momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e dites.

Ujori:
Puthjet tuaja jan te lengeta dhe me se shumti deshironi ti mbani syt te hapur.

Peshqit:
Derisa putheni, syt e tuaj xixellojne, jan romantike dhe zgjasin shum....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas horoskopit   Mon Jun 02, 2008 12:33 pm

Gaforrja:
Puthjet e gaforres jan te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurr.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas horoskopit   Thu Jun 05, 2008 2:35 pm

pyetni njehere te dashurat ju tregojn ne jan te shkurtera lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! me loottttttttttttttttt sepse po me kujtohet diqka looooooooooooooooooool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas horoskopit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Puthjet sipas horoskopit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ora e dashurisė
» "Tė vrarėt" sipas KiE-sė, jetojnė tė gjallė nė Pejė
» Ēdo gjė qė ka tė bėj me zgjedhjet lokale nė Kosovė
» Sipas serbėve, Flamuri ynė para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjė njė kryq
» Pashkėt shqiptare sipas "Washington Times"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Astrologjia dhe numerologjia-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a free blog