MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Video “hard” e Britney Spears?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Video “hard” e Britney Spears?   Fri Oct 10, 2008 6:57 pm

Nuk ka kaluar asnjė muaj nga triumfi i madh i Britney Spears nė “MTV Video Music Awards” nė Los Angeles, kur papritur del ne qarkullim njė video “hard".

Njė ish i dashuri i saj, fotografi Adnan Ghalib, ka lajmėruar se posedon njė video hard, me mė shumė se dy orė tė regjistruara gjatė disa pushimeve nė Meksiko me Britney.

Ajo, tėrėsisht e zhveshur, vetėm me njė paruke tė kuqe nė kokė.

Depresioni, droga dhe skandali pėr njė moment u dukėn si njė kujtim i largėt. Cmimet e shumta nė “MTV VMA” e ringjallėn edhe njėherė Britney si protagonisten e padiskutueshme tė pop-it.

Por festa zgjati vetėm pak ditė. Adnam Ghalib, njė nga ish tė dashurit e saj, ka treguar nė revistėn britanike "Heat" se zotėron njė video shumė hot me drita tė kuqe tė ciftit.

Ghalib,i vetėdijshėm pėr vlerėn e videos, e ka ruajtur dhe sot ėshtė i gatshėm t’ia shesė ofruesit mė tė mirė.

"Pretendoj cmimin e duhur – ka deklaruar pėr shtypin – unė do ta ruaj deri nė momentin kur do tė mė ofrojnė paratė qė dua".

Filmimi ka pėr protagonist fotografin dhe Britney, nė mė shumė se 20 minuta seks.

Ai qė mundi tė shikonte imazhet tregon se nuk shfaqej ndonjė gjė shumė e dukshme. Britney me rroba banje tė vogla me cilėsi tė dobėt, qė i zhduk brenda pak minutave, duke dalė para objektivit sic e ka bėrė nėna.

Gjatė gjithė kohės Spears mban veshur njė paruke tė kuqe. " Nė njė pikė tė filmimit – tregon njė burim - Adnan i kėrkon Britney-t tė heq paruken, por ajo refuzon duke i thėnė “Tė heq cfarė? Nuk kam asgjė pėr tė hequr!”.Marre nga: Top-Channel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Video “hard” e Britney Spears?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pranvera, Arbenit: Bėhu burrė dhe kthema Erionin
» Gold Ag reagon me njė kėngė patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipėri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Nė emėr tė komandantėve kam paguar haraē me vite tė tėra (Video)
» Gjendje lufte nė Kumanovė, 9 policė tė plagosur (Foto/Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Revista e lushnja.com-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog