MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pushimet 2008?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Pushimet 2008?   Tue Sep 09, 2008 7:08 pm

Tani po shkojm dret fundit te pushimeve edhe per kete vere . Keshtu qe ketu mund te na tregoni se si dhe ku i kluat pushimet kete vere ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Pushimet 2008?   Tue Sep 16, 2008 7:18 am

Nji jave pushime qe kisha i kalova ne nji ishull.... pres per pushimet dimerore ku shpresoj te jene te gjata ene ma te bukra pran familjes dhe shoqeris.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 63

MesazhTitulli: Re: Pushimet 2008?   Tue Sep 16, 2008 3:01 pm

ne shqiperi me familjen s'ka gje me te bukur.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pushimet 2008?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pushimet 2008?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xhesika Vula:Pranimi i Rezolutės 1244 pėr shkak tė kėmbėnguljes sė Serbisė, devalvon pavarėsinė e Kosovės, tė shpallur mė 17 shkurt 2008
» Deti, liqeni, pushimet...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Aktualitete shoqėrore-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | Computers and Internet | Software | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog