MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shqiperia ne BE?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Shqiperia ne BE? Empty
MesazhTitulli: Shqiperia ne BE?   Shqiperia ne BE? Icon_minitimeSat Aug 30, 2008 6:57 pm

Kur mendoni se mud te hyje shqieria ne BE? Jeni pro apo kundra?

Po ideja e Nato-s si ju duk?

Mirepres te gjitha opinionet!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
polskaALB

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 34

Shqiperia ne BE? Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiperia ne BE?   Shqiperia ne BE? Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 11:37 am

Shqipria do hyj ne BE kur te gjithe vendet antare te BE-se do kerkoj te dalin...

Sa per NATO-n thuj flm USA..se per ne Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Shqiperia ne BE? Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiperia ne BE?   Shqiperia ne BE? Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 12:30 pm

Sa pesimist o polskaAlb. po he se edhe ne do hyjme, vecse ne raportin vjetor te pakti te asociim-stabilizimit kishim nja 10.000 pika ku duhet te permisoheshim dhe mbaroi puna.
d.m.th, te pelqeu ideja qe tani per tani jemi ne prag hyrjeje ne NATO mesa kuptova, apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
polskaALB

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 34

Shqiperia ne BE? Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiperia ne BE?   Shqiperia ne BE? Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 2:00 pm

Nuk eshte se me pelqeu aq shume ,por di te them qe ka ndikim pozitiv per shqiperine momentalisht...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Shqiperia ne BE? Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiperia ne BE?   Shqiperia ne BE? Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 2:24 pm

Aman o polskaALB cfare ndikimi positiv??? Natos i eshte humbur besimi. Ka marr fund!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
polskaALB

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 34

Shqiperia ne BE? Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiperia ne BE?   Shqiperia ne BE? Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 5:38 pm

me siper te kam then qe MOMENTALISHT KA NDIKIM POZITIV...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
pocerina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 47
Join date : 29/08/2008

Shqiperia ne BE? Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiperia ne BE?   Shqiperia ne BE? Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 12:19 am

Nuk e kuptoj se perse ka kaq shume cinizem ne fjalet e juaja.Para se te pyesesh te tjeret eshte me mire dhe ne nderin e ēdokujt qe ben te tilla pyetje te jape vete i pari pergjigjen ashtu siē e mendon ai dhe jo te nderhyje dhe ti imponoje tjetrit ate qe ai te jape pergjigjen qe don ti.Dhe nuk ka pse te jesh kaq shume pesimist per fatet e venit tat.Don apo nuk don ti Shqiperia do hyje ne Europe;Tallu sa te dush ti,ajo do te hyje ne Europe. Une ketu nuk shoh asnje te keqe. Gjeja me e madhe qe do sjelle hyrja ne Europe eshte se nuk do mbyten me njerez ne det. Jo vetem 10.000 kondita por edhe 110.000 kondita te jene prapseprap vendi yne do hyje ne Europe.Ti do rrosh,do ta gezosh dhe do me kujtosh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Shqiperia ne BE? Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiperia ne BE?   Shqiperia ne BE? Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 1:50 am

Jemi ende larg o pocerin , ne po e shohim vete realitetin , seshte nevoja ta thone politikanet sepse ata e bejn per te marr votat .
Qe te hysh ne europe duhet akoma shume , dhe shqiperia duhet te eci me hapa shume here me te medha per te arritur qellimet qe politikanet prentojne
dhe qe ne deshirojme!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
pocerina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 47
Join date : 29/08/2008

Shqiperia ne BE? Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiperia ne BE?   Shqiperia ne BE? Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 2:14 pm

E dime qe vendi yne eshte i varfer,qe ka korrupsion,qe politikanet nuk mendojne per interesat e popullit dhe qe europa nuk na don me keto kondita,por ama dita qe ne do hyjme ne europe do vije.Vetem se me vjen keq qe tashti qe e kuptuam qe jemi njerez po vuajme prap si me perpara.Lum si ju qe jeni te rinj.Tek rinia nuk duhet te kete vend pesimizmi,sepse jane dy gjera qe jane krejtesisht te kunderta me njera tjetren.Fale kesaj ne do hyjme ne europe.Eshte rinia ajo qe do e ēoje Shqiperine ne europe,se ēdo dite qe vjen ajo behet me e zgjuar,behet me e pergjegjshme per fatet e vendit dhe me besimin qe ka ne forcat e saja ajo ben epoke.Sa me shume shkolle te marre rinia aq me shpejt do hyjme ne europe.Dhe nuk eshte larg kjo dite.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Shqiperia ne BE? Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiperia ne BE?   Shqiperia ne BE? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shqiperia ne BE?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: ē'eshtja kombetare :: Ēėshtja kombėtare-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions