MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 duhet nje rubrike per kinematografine.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

duhet nje rubrike per kinematografine. Empty
MesazhTitulli: duhet nje rubrike per kinematografine.   duhet nje rubrike per kinematografine. Icon_minitimeSat Aug 30, 2008 6:51 pm

Sa e sa filme kemi pare ne jete. Na duket nje rubrike qe te diskutojme mbi ta. Pastaj shqipetaret flasin me kenaqesi mbi filmat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
duhet nje rubrike per kinematografine.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Projekti dhe sherbime :: Vėrejtje dhe kėshilla-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions