MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Cfare gjuhe dini?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Cfare gjuhe dini? Empty
MesazhTitulli: Cfare gjuhe dini?   Cfare gjuhe dini? Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 7:47 pm

Jam kurioze te di, cfare gjuhe dini pervec shqipes dhe myzeqarces?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

Cfare gjuhe dini? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare gjuhe dini?   Cfare gjuhe dini? Icon_minitimeSat Aug 30, 2008 9:02 am

Pervec italishtes qe na eshte bere si buka me djath Laughing di dhe pak anglisht
Flas dhe shkruaj mire greqisht dhe gjuhen shqipe e qaj nga te gjitha anet Laughing


U se harrova di te numeroj dhe der ne 5 ne gjuhen turke
haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

_________________
Cfare gjuhe dini? Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Cfare gjuhe dini? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare gjuhe dini?   Cfare gjuhe dini? Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 6:04 am

Peqince
Shqip
Anglisht
Malajzisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 63

Cfare gjuhe dini? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare gjuhe dini?   Cfare gjuhe dini? Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 11:46 am

pervec SHQIPES?po ēfar te shkruaj po mendohem !!!po shqipen ini te sigurt qe e dini mire?nejse me te ēaluar di ca Anglisht dhe Italisht se harrova .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

Cfare gjuhe dini? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare gjuhe dini?   Cfare gjuhe dini? Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 2:33 pm

study Very Happy

Hello Burbuqe!
Anglishten e kam mesuar qysh ne shkolle,italishten sipas librave, shqipen e flas perdite.madje shqipen po e harroj fare
.Ta dish se sa e bukur eshte Kinezishtja .Mos pyet se cfare gjuhe dime, pleqte tane e kane mesuar me mire rusishten, po ti pyesesh ata do te pergjigjen- Me iku jeta mua dhe jo te merrem me gjuhen une.
Eshte mire te mesosh gjuhe une ua uroj te gjithe te rinjve qe tia dalin. SUKSESE po mundet.

cheers confused Pak Kinezisht KUNK FU a te pelqen?
bounce bounce bounce bounce affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Cfare gjuhe dini? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare gjuhe dini?   Cfare gjuhe dini? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare gjuhe dini?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Aktualitete shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | identifikimi