MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Plaku pranon pedofilinė para gjykatėsve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Plaku pranon pedofilinė para gjykatėsve Empty
MesazhTitulli: Plaku pranon pedofilinė para gjykatėsve   Plaku pranon pedofilinė para gjykatėsve Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 3:54 pm

• Nė njė situatė tė tensionuar nė oborrin e Gjykatės sė Lushnjės, ėshtė zhvilluar dje seanca ndaj tė akuzuarit si pedofil, 73-vjeēarit Ramiz Hoxha.

LUSHNJE

Familjarė tė tė arrestuarit, tė vajzės sė mitur tė dhunuar e tė tjerė nga fshati Bitaj i Kolonjes kanė shmangur pėrplasjet, ndonėse tė gjithė flisnin tė nervozuar nėn zė. Nisur nga fakti se bėhej fjalė pėr akuzėn e kryerjes sė marrėdhėnieve seksuale me tė mitura, seanca e arrestit ėshtė zhvilluar me dyer tė mbyllura. Nga burime tė brendshme tė gjykatės mėsohet se i moshuari e ka pranuar se ka pasur marrėdhėnie me S.A., nė prill tė kėtij viti, kur vajza ishte vetėm 13 vjeēe. Ai ėshtė mbrojtur duke thėnė se ka vepruar me dėshirėn e vetė fqinjės sė tij. Pėrballė provave tė forta se ndaj vajzės ėshtė kryer dhunė seksuale, si pasojė ajo mbeti shtatzėnė dhe deri nė pėrfundimin e analizės sė ADN-sė, i moshuari do tė qėndrojė nė burg pa afat. Nė gjendje tė lirė, pėr shkak tė moshės sė mitur, po hetohet pėr tė njėjtėn akuzė dhe nipi i plakut, i cili dyshohet se ka kryer marrėdhėnie sistematike me vajzėn. Por, fėmijėt e tė moshuarit, ndėrsa prisnin nė dyert e gjykatės, e kanė mohuar kategorikisht akuzėn ndaj tė atit. Duke e cilėsuar krejtėsisht tė pavėrtetė dhe diēka tė sajuar, ata shtojnė se e mitura deri nė kėto momente ka dhėnė mė shumė se 20 emra personash tė ndryshėm, tė cilėt kanė kryer marrėdhėnie me tė dhe qė mund ta kishin lėnė shtatzėnė. Ata e mbrojnė tė atin, duke pohuar se ai ka pranuar akuzėn vetėm pėr tė shpėtuar nipin, i cili ėshtė pėrmendur nė dėshminė e vajzės.
"Nuk ėshtė e drejtė tė vendoset nė burg njė njeri i respektuar. Ėshtė e pamundur qė babai ynė tė pėrfshihet nė njė histori tė tillė, aspak tė vėrtetė. Vajza, qė thotė se ka kryer marrėdhėnie seksuale me babanė tonė, nuk ėshtė fare e bindur pėr ato qė thotė. Dimė qė ka deklaruar se mund tė ketė ngelur shtatzėnė me njė tjetėr person, pastaj me njė tjetėr, e kėshtu me radhė. Deri tani lista e atyre qė mund tė kenė lėnė shtatzėnė vajzėn ka shkuar nė 20, por nėse vazhdon kjo histori dhe kjo lojė e vajzės, ajo do tė shtohet edhe mė. Vėrtet ajo vuan nga shqetėsime tė dukshme mendore, por jo t'i ngecin njė vepėr kaq tė turpshme babait tonė", shprehet i biri, Artan Hoxha. Ai shton se kjo ngjarje ka bėrė qė familja tė izolohet dhe tė shikohet nga gjithė tė tjerėt, si familje imorale. "Edhe nėse babai pranon se ka pasur marrėdhėnie me vajzėn, tė jeni tė bindur se e bėn qė tė mbrojė nipin e tij, por jam i sigurt se edhe ky i fundit nuk ka gisht nė kėtė ngjarje", thotė ai.

Gazeta panorama

_________________
Plaku pranon pedofilinė para gjykatėsve Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Plaku pranon pedofilinė para gjykatėsve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Computers | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions