MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lushnje ,Gjyshi 71 vjeēar dhe nipi, seks me njė 13-vjeēare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Lushnje ,Gjyshi 71 vjeēar dhe nipi, seks me njė 13-vjeēare Empty
MesazhTitulli: Lushnje ,Gjyshi 71 vjeēar dhe nipi, seks me njė 13-vjeēare   Lushnje ,Gjyshi 71 vjeēar dhe nipi, seks me njė 13-vjeēare Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 12:36 am

Policia e Lushnjės ka vėnė sot nė pranga njė 71- vjeēar pedofil, i cili kryente marrėdhėnie seksuale mė njė vajzė tė mitur 13 vj
Njė 71-vjeēar nga fshati Bitaj i rrethit Lushnjė ėshtė ndaluar nga efektivat e policisė, nė orėt e vona tė natės sė kaluar, nėn akuzėn e“Marrėdhėnie seksuale me tė mitura".
Burimet zyrtare tė policisė sė Lushnjės thanė se” rreth orės 21.00 tė ditės sė mėrkurė ėshtė ndaluar shtetasi Riza Hoxha dhe ka filluar procedimi penal nė gjendje tė lirė ndaj 14 –vjeēarit V.H, nipi i Riza Hoxhes.
Sipas burimeve policore mėsohet se 71- vjeēari ka kryer marrėdhėnie seksuale me njė bashkėfshataren e vet, e cila ėshtė e mitur. 13-vjeēarja S.A ėshtė paraqitur ditėn e djeshme, pranė spitalit tė qytetit pėr tu diagnostikuar nė lidhje me disa ērregullime shėndetėsore qė ndiente.
Mjekėt konstatuan se nė barkun e 13 vjeēares, po zhvillohej njė tjetėr jetė. Ajo ishte shtatzėnė nė muajin e 4-ėt. Pas marrjes nė pyetje 13-vjeēarja S.A tregoj aventurėn seksuale me 71-vjecarin Hoxha, si dhe 14 vjecarin V.H. Materialet I kaluan prokurorisė pėr veprėn penale “ Mardhėnie seksuale me tė mitura”.

Nė njė rast tė ngjashėm nė SHBA, gjykata dha njė dėnim historik prej 422 vjetėsh burg. Dėnimi maksimal u dha pėr njė person i cili akuzohej se pėrdhunojė dhe torturoje nė mėnyrėn mė brutale njė stundete 19 vjeēare tė universitetit Kolumbia (Columbia University).
Rekordi i dėnimit mė tė madh nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, ėshtė dhėnė po nė New York, Long Island , 26 vjet mė parė kur njė i akuzuar pėr disa vrasje - njė serikiller, u dėnua 100 herė me nga 17 vjetė burg, duke marrė dėnim pėrfundimtar 1,763 vjet burg

gazeta shekulli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Lushnje ,Gjyshi 71 vjeēar dhe nipi, seks me njė 13-vjeēare Empty
MesazhTitulli: Re: Lushnje ,Gjyshi 71 vjeēar dhe nipi, seks me njė 13-vjeēare   Lushnje ,Gjyshi 71 vjeēar dhe nipi, seks me njė 13-vjeēare Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 11:09 am

Iiiiiiiiii nuk jam shume e sigurt po me duke se e njof ket plakushin po spo ja gjej dot foton :S

Eshte turp nje ngjarje e tille. Dhe habitem me vajzen, ti kishte treguar me kohe te emes jo pas 6 muajsh , dhe pas 6 muajsh e ka nxjerre nga frika
Evil or Very Mad

_________________
Lushnje ,Gjyshi 71 vjeēar dhe nipi, seks me njė 13-vjeēare Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Lushnje ,Gjyshi 71 vjeēar dhe nipi, seks me njė 13-vjeēare Empty
MesazhTitulli: Banorėt: Vajza shfaqte ērregullime mendore   Lushnje ,Gjyshi 71 vjeēar dhe nipi, seks me njė 13-vjeēare Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 1:09 pm

Banorėt: Vajza shfaqte ērregullime mendore

Historia e rėndė ka sjellė reagime tė shumta mes banorėve tė fshatit Bitaj, tė cilėt njihen mirė mes tyre. Ata pohojnė se prej kohėsh vajza kishte shfaqur ērregullime mendore, tė cilat e kanė bėrė shpejt viktimė tė personave abuzues. “Familja e vajzės jetonte nė kushte jo shumė tė mira ekonomike. Babai i saj merrej me punė tė rėndomta, ndėrkohė qė e ėma merrej me rritjen e shpendėve nė shtėpinė e rrėnuar. Vajza e tyre prej kohėsh vuante nga shqetėsime mendore. Kjo histori ėshtė e ēuditshme, pasi 73-vjeēari Hoxha vėrtet mund ta ketė ngacmuar seksualisht tė miturėn, por duhet parė se kush e ka lėnė vėrtet shtatzėnė atė. Vajzėn e ngacmonin tė gjithė djemtė e fshatit. Ramizi ishte njė njeri i nderuar dhe i respektuar nė fshat. Vėrtet ai jetonte i vetėm pas vdekjes sė gruas, por njė veprim i tillė na ka habitur pa masė”, pohojnė banorėt e Bitajt nė komunėn Kolonje. E ndėrsa pistat e hetimit janė tė shumta, burime jozyrtare brenda komisariatit tė Lushnjės pohojnė se, tashmė po punohet nė njė tjetėr fushė: se vajza mund tė jetė mėsuar nga dikush tjetėr pėr tė thėnė emrin e 73-vjeēarit si “babanė e fėmijės”. Ky fakt mbėshtetet mė shumė edhe nė atė ēka kanė pohuar fqinjė tė familjeve nė fjalė, tė cilėt disa herė kanė theksuar se djem tė moshave tė ndryshme e ngacmonin vajzėn, madje ka dyshime se tė tjerė mund tė kenė kryer marrėdhėnie me tė.
Gazeta panorama

_________________
Lushnje ,Gjyshi 71 vjeēar dhe nipi, seks me njė 13-vjeēare Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
Lushnje ,Gjyshi 71 vjeēar dhe nipi, seks me njė 13-vjeēare Empty
MesazhTitulli: Re: Lushnje ,Gjyshi 71 vjeēar dhe nipi, seks me njė 13-vjeēare   Lushnje ,Gjyshi 71 vjeēar dhe nipi, seks me njė 13-vjeēare Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lushnje ,Gjyshi 71 vjeēar dhe nipi, seks me njė 13-vjeēare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Computers | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions