MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Hola Toka Jone! :)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
No_caller_ID
Antar i ri
Antar i ri
No_caller_ID

Numri i postimeve : 4
Join date : 21/08/2008
Age : 106
Location : Hene

Hola Toka Jone! :) Empty
MesazhTitulli: Hola Toka Jone! :)   Hola Toka Jone! :) Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 7:27 pm

He ree, qysh beni ju e? Mir jeni e? E vlla re e, ja sa shita bidonat e qumshit edhe erva me vrap 'tu LOL.

Nuk po bej prruzantim se jam 'shu ananim LOL (plus qe jam dhe shum skandaloz si ne pamjen e jashme sic e shifni dhe vet, ashu dhe ne te permrencmen Razz skrrop fare re qyqa, surrealizem jam Razz)

Nejse, una jam na Zhelizhani dhe uroj qe te gjej dhe shpirtin tim binjak ktu Very Happy (ka disa qe thon qe dashuria Online nuk funksiono?! Un nuk bje pre e gojve te liga LoL)

hajt pra cuna dhe goca, nara dhe nara, mekaniksa dhe mekanikse, pluksa dhe plukse, lagja morrit dhe lagja teqe

Da svidania Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.Com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

Hola Toka Jone! :) Empty
MesazhTitulli: Re: Hola Toka Jone! :)   Hola Toka Jone! :) Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 11:59 pm

O Loni e pe gje leprin andej ree??

Qyqa na qenka fut lepri ne forum Laughing

Rrofsh per pershendetjen e lagjes teqe vlla Very Happy ne te tilla raste ta shperblefshim Wink
dhe sa per gjetjen e shpirtit binjak na Zhelizhani ktuja, ler nji numer tel se po e bejme nje perjashtim per ty , po te lejojme nje reklam pa lek Razz

_________________
Hola Toka Jone! :) Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
No_caller_ID
Antar i ri
Antar i ri
No_caller_ID

Numri i postimeve : 4
Join date : 21/08/2008
Age : 106
Location : Hene

Hola Toka Jone! :) Empty
MesazhTitulli: Re: Hola Toka Jone! :)   Hola Toka Jone! :) Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 11:02 pm

o goca babit (sdo jesh dhe per shum ko ashu, se do quhesh goca najerit pasaj) mesa duket vetem ti qeke gjinia e seksit te dobet ktu (i perballo dot gjif kta?) falimderit per perkushtimin e kohes dhe vemendjes duke me kthy pergj. Sa per nr e tel merr 0900 se te japin ata referenca me te sakta (ose po duash kalo nga guzhina tjap info, se ktu ne korridor ka njerez tjer lol)

Hasta la Vista!

PS. Kujdes me leprin se thon qe te pickon mishkonja qe ska dhem, jo me lepri qe e ka dhemin naaaa... hahaahahhahahahahaha

babaaaaaaaaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.Com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

Hola Toka Jone! :) Empty
MesazhTitulli: Re: Hola Toka Jone! :)   Hola Toka Jone! :) Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 1:26 am

Hahaahaa.sado qe e kam "njerin" prap goca babit quhem
Je akoma ne hapat e para vlla po do shofesh dhe pak sa tna vine vajzat Wink ose hidhi nje sy me te zgjeruar forumit dhe do i shofesh vajzat ok? vetem kujdes mos fillo nga hedhja e grepave se po te them qe jane vajza dhe jo peshq kto te tonat Laughing

_________________
Hola Toka Jone! :) Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
Hola Toka Jone! :) Empty
MesazhTitulli: Re: Hola Toka Jone! :)   Hola Toka Jone! :) Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hola Toka Jone! :)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | identifikimi