MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 10 kenget me te me sexy per nje nate te nxehte dashurie

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: 10 kenget me te me sexy per nje nate te nxehte dashurie   Wed Aug 13, 2008 2:42 am

10-kėngėve mė tė nxehta:

1. Marvin Gaye - "Sexual Healing"
2. U2 - "With Or Without You"
3. Barry White - "My First My Last My Everything"
4. Serge Gainsbourg - "Je T’aime"
5. Chris Isaack - "Wicked Game"
6. Al Green - "Let’s Stay Together"
7. Phyllis Nelson - "Move Closer"
8. INXS - "I Need You Tonight"
9. Madonna - "Justify My Love"
10. Kylie Minogue - "Slow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: 10 kenget me te me sexy per nje nate te nxehte dashurie   Thu Aug 28, 2008 5:02 pm

Niko degjoje njehere kete dhe besoj se do nderrosh mendje!!!

vetem kjo eshte cool!!!

Carlos Cardel "Por una cabeza"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
10 kenget me te me sexy per nje nate te nxehte dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Letėrsia shqiptare
» DISA ASPEKTE TĖ EPIKĖS HISTORIKE NĖ KĖNGĖT POPULLORE SHQIPTARE
» Ora e dashurisė
» VLLASOVA MUSTA:TINGUJ ZEMRE , TIK - TAK - E DASHURIE
» Skender Korēa: Trajektore dashurie

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Ne kerkim te romances-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog