MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 shoqeria qe na rrethon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: shoqeria qe na rrethon   Wed May 21, 2008 3:39 pm

cfare eshte shoqeria per ju? sa besoni dhe e konsideroni nje shok/shoqe? cfare vendi ze shoqeria ne jeten tuaj?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: shoqeria qe na rrethon   Wed May 21, 2008 3:43 pm

Per mua shoqeria eshte shume e rendesishme , sepse te gjith ne jetojm mes saj , pa shoqeri cdonjeri prej nesh do ishte si peshku pa uje thot populli.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria qe na rrethon   Wed May 21, 2008 4:07 pm

NIKO shkruajti:
Per mua shoqeria eshte shume e rendesishme , sepse te gjith ne jetojm mes saj , pa shoqeri cdonjeri prej nesh do ishte si peshku pa uje thot populli.


ke shume te drejt Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: shoqeria qe na rrethon   Thu May 22, 2008 12:44 pm

Shoqeria per mu ehste shum e rendesishme... ikushtoj shum koh shoqeris... dhe jam person qe lidh shoqeri shum shpejt....nese e konsideroj shoak apo shoqe i besoj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 62

MesazhTitulli: Re: shoqeria qe na rrethon   Tue May 27, 2008 3:27 pm

pasuri e pa tundur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria qe na rrethon   Thu May 29, 2008 1:10 am

KAM TE NJEJTIN MENDIM ME PARASHKRUESEN..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mira
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 34
Join date : 18/05/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria qe na rrethon   Thu May 29, 2008 7:56 pm

shoqeria eshte e shtrenjt kur eshte e paster dhe pa djallezi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: shoqeria qe na rrethon   Wed Jun 04, 2008 6:14 pm

Ne shoqerine time jemi 4 shoke me plotekuptimin e fjales
Ata jane shume te rendesishem per mua siq jam dhe une per ta Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: shoqeria qe na rrethon   Wed Jun 04, 2008 6:24 pm

shoqeria ben te qeshin ata qe dashuria i ben te qajne

une kam shume shoqeri dhe jam shume e lumtur per ket gje. . Kur ma bejne respektin 1 here une ua bej 100 here. ama kur e shof qe ma kane me te futme .i largoj ata njerez dhe nuk u flas me per 100 vjet !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: shoqeria qe na rrethon   Wed Jun 04, 2008 6:27 pm

Ups harrova shoqe nuk kam vetem te dashura kam lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria qe na rrethon   Sun Aug 31, 2008 3:17 pm

Shoqeria eshte sensi i jetes... mos te lente Zoi vetem se morre fund si njeri...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: shoqeria qe na rrethon   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
shoqeria qe na rrethon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog