MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pushimet e kryeministrit Berisha ne Dhermi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Pushimet e kryeministrit Berisha ne Dhermi   Tue Aug 05, 2008 1:05 pm

Ne keto dite te para te gushtit, Kryeministri Sali Berisha ka lene pas impenjimet dhe zhvillimet politike dhe ka menduar per pak dite pushim. Larg rremujes dhe zhurmave te Tiranes, makina e tij eshte ndalur pikerisht ne plazhin e Dhermiut, nje nga perlat e bregdetit shqiptar. Gjate fundjaves qe ka zgjedhur te kaloje ne vilen qeveritare te Dhermiut, prane Kryeministrit ndodhej edhe bashkeshortja, zonja Liri Berisha, vajza e tij Argita me bashkeshortin Jamarber dhe dy vajzat e tyre. Kryeministri ka shfrytezuar ditet e nxehta me diell per t'u freskuar ne ujerat e Jonit, pikerisht ne zonen perpara viles, ku qendroi familjarisht. Ne kete foto, qe eshte realizuar te dielen, zoti Berisha shfaqet si nje njeri i apasionuar pas notit. Dhe ne fakt, duket se ky eshte nje nder sportet, qe Kryeministri preferon me teper. Ajo qe mund te themi, ndersa shohim foton eshte energjia qe e karakterzion, pavaresisht se vitet ikin. Dhe kuptojme, qe natyra e Berishes eshte gjithmone ne levizje, jo vetem ne politike, por edhe kur shkon me pushime.

koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Pushimet e kryeministrit Berisha ne Dhermi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zyra per Mbrojtjen e Konsumatoreve: Leter e hapur drejtuar Kryeministrit Berisha
» Albert Zholi: Flet zėdhėnėsja e Kryeministrit Berisha, gazetarja, por dhe poetja Juela Meēani
» Alfred Papuēiu: Letėr drejtuar kryeministrit Sali Berisha?
» Shaip Beqiri:Brenga e maestro Berishės dhe madhėshtia e cfilitur
» Flora Durmishi: Intervistė me zonjėn Liri Berisha

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog