MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lushnje, Takimi i Pajtimit mbarkombetar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Lushnje, Takimi i Pajtimit mbarkombetar Empty
MesazhTitulli: Lushnje, Takimi i Pajtimit mbarkombetar   Lushnje, Takimi i Pajtimit mbarkombetar Icon_minitimeTue Jul 29, 2008 4:34 pm

ka zhvilluar ne qytetin e Lushnjes nje takim ne te cilin eshte diskutuar ne lidhje me shkaqet e trafikimit te qenieve njerzore , korrupsionit , varferis dhe krimit te organizuar ne shqiperi . Ne kete takim u theksu se per shkak te varferis 4 mije familje shqiptare jane prekur nga fenomeni i trafikimit te qenieve
njerzore .Ndera krimi i organizuar detyron grate qe te shfrytezohen per qellime prostituzioni
brenda dhe jashte vendit . Ne raportin e mbajtur para te pranishemeve u theksu se familjet shqiptare po perjetojne nje krize ekonomike.

top channel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Lushnje, Takimi i Pajtimit mbarkombetar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions