MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shqipėria numėron sot 1 milionė emigrantė shqiptarė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Shqipėria numėron sot 1 milionė emigrantė shqiptarė Empty
MesazhTitulli: Shqipėria numėron sot 1 milionė emigrantė shqiptarė   Shqipėria numėron sot 1 milionė emigrantė shqiptarė Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 2:26 pm

Shqipėria numėron sot 1 milionė emigrantė shqiptarė. Kjo ėshtė shifra zyrtare e deklaruar nga Ministria e Punės dhe Ēėshtjeve Sociale nė ditėn e atyre qė punojnė dhe jetojnė jashtė kufijve tė Shqipėrisė. Kjo ministri premton, nė kėtė ditė, politika pėrkrahėse pėr kėtė kategori. Ndėrkohė, ministri i Punės, Ēėshtjeve Sociale dhe Shanseve tė Barabarta, Kosta Barka, ai i Shėndetėsisė, Nard Ndoka, pėrfaqėsues tė Institutit tė Sigurimeve tė Kujdesit Shėndetėsor dhe Institutit tė Shėndetit Publik u mblodhėn dje nė sallėn e byrosė nė Kryesinė e Kuvendit nė njė seancė dėgjimore pėr kujdesin paliativ, nė Komisionin parlamentar qė merret me kėtė ēėshtje.

gazeta ballkan!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Shqipėria numėron sot 1 milionė emigrantė shqiptarė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions